Karlar Ülkesi Maceraları: Yeni Eşleştirme Oyunu ikon

Karlar Ülkesi Maceraları: Yeni Eşleştirme Oyunu

v6.0.0

Karlar Ülkesi Maceraları oyunu ile Disney'in macera dolu dünyasına adım atın.


Karlar Ülkesi film serisinden esinlenerek geliştirilen oyun, sizleri eşleştirme tabanlı bulmacaları çözerek eğlenceli bir maceraya davet ediyor. Yüzlerce eşleştirme bölümünü tamamlamanız gereken oyunda, Erindel bölgesindeki şatonuzu ve hayatınızı şaşalı bir şekilde geliştiriyor, macera dolu hikayelerle karşılaşarak yepyeni bulmacaları çözmeye çalışıyorsunuz.


Karlar Ülkesi Maceraları, bahsettiğimiz gibi tamamen eşleştirme tabanlı bir bulmaca oyunu. Size düşen temel görev eşleştirmeleri tamamlayarak Karlar Ülkesi sakinlerinin hayatını yeniden tasarlamak. Özellikle prensesin şatosunu geliştirdiğinizde çok daha fazla puan kazanıyor ve daha zorlu bölümlere doğru ilerliyorsunuz.


Jam City ve Disney ekibinin ortak geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz olarak oyunseverlere sunuluyor. Android eşleştirme oyunlarını seviyorsanız, Karlar Ülkesi Maceraları kesinlikle denemeniz gereken kalitede bir oyun. Karlar Ülkesi Maceraları APK dosyasını hemen indirerek oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Karlar Ülkesi Maceraları: Yeni Eşleştirme Oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Karlar Ülkesi Maceraları: Yeni Eşleştirme Oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Karlar Ülkesi Maceraları: Yeni Eşleştirme Oyunu ekran görüntüleri Karlar Ülkesi Maceraları: Yeni Eşleştirme Oyunu ekran görüntüleri Karlar Ülkesi Maceraları: Yeni Eşleştirme Oyunu ekran görüntüleri Karlar Ülkesi Maceraları: Yeni Eşleştirme Oyunu ekran görüntüleri Karlar Ülkesi Maceraları: Yeni Eşleştirme Oyunu ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Karlar Ülkesi Maceraları APK güncel sürümünde;

120'den fazla yeni seviye eklenmiş,

Kraliyet Mutfağı isimli yeni bir oda,

Aşçıbaşı Kari isimli yeni bir karakter eklenmiş,

Buz çeşmesi yapmayı sağlayan yeni etkinlik eklenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.0.0

GeliştiriciJam City, Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 gün önce

Eklenme tarihi24.11.2019 - 11:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme52

Dosya boyutu 139 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9995

Güvenlik seçicileri
Karlar Ülkesi Maceraları: Yeni Eşleştirme Oyunu eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Karlar Ülkesi Maceraları: Yeni Eşleştirme Oyunu versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder