Crazy Cake Swap: Matching Game

Crazy Cake Swap: Matching Game

v1.54.3

Crazy Cake Swap: Matching Game Android için geliştirilen eşleştirme ve bulmaca tabanlı bir oyun. Ancak bu oyunu diğer eşleştirme oyunlarından ayıran önemli bir özelliği var: Eşleştirme öğeleri lezzetli tatlı ve kek ürünlerinden oluşuyor. Ayrıca her bölüm bir macera öyküsüyle desteklenerek oyunculara akıcı bir oyun deneyimi sunuluyor.

 

Zynga'nın geliştirdiği oyun aslında en iyi fırıncı ustasını belirleyen bir kurguya sahip. Tabii ustayı belirlemek için önce eşleştirme tarzı görevleri tamamlamanız ve macera dolu öyküyü tamamlamanız gerekiyor. Kek, tatlı, pasta ve benzeri lezzetli öğelerin ön plana çıktığı oyunda eşleştirme yeteneğinizi göstererek en iyi usta olmaya çalışıyorsunuz. Crazy Cake Swap: Matching Game APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Crazy Cake Swap: Matching Game ekran görüntüleri Crazy Cake Swap: Matching Game ekran görüntüleri Crazy Cake Swap: Matching Game ekran görüntüleri Crazy Cake Swap: Matching Game ekran görüntüleri Crazy Cake Swap: Matching Game ekran görüntüleri

Crazy Cake Swap: Matching Game bilgileri

Güncel versiyonv1.54.3

GeliştiriciZynga

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi25.05.2018 - 12:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme40

Dosya boyutu 65.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8758

Güvenlik seçicileri

Crazy Cake Swap: Matching Game Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder