Crazy Cake Swap: Matching Game ikon

Crazy Cake Swap: Matching Game APK

v1.61

Crazy Cake Swap: Matching Game Android için geliştirilen eşleştirme ve bulmaca tabanlı bir oyun. Ancak bu oyunu diğer eşleştirme oyunlarından ayıran önemli bir özelliği var: Eşleştirme öğeleri lezzetli tatlı ve kek ürünlerinden oluşuyor. Ayrıca her bölüm bir macera öyküsüyle desteklenerek oyunculara akıcı bir oyun deneyimi sunuluyor.

 

Zynga'nın geliştirdiği oyun aslında en iyi fırıncı ustasını belirleyen bir kurguya sahip. Tabii ustayı belirlemek için önce eşleştirme tarzı görevleri tamamlamanız ve macera dolu öyküyü tamamlamanız gerekiyor. Kek, tatlı, pasta ve benzeri lezzetli öğelerin ön plana çıktığı oyunda eşleştirme yeteneğinizi göstererek en iyi usta olmaya çalışıyorsunuz. Crazy Cake Swap: Matching Game APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Crazy Cake Swap: Matching Game ekran görüntüleri Crazy Cake Swap: Matching Game ekran görüntüleri Crazy Cake Swap: Matching Game ekran görüntüleri Crazy Cake Swap: Matching Game ekran görüntüleri Crazy Cake Swap: Matching Game ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Apple Fritter Vadisi bölümü eklenmiş, yeni bölümde onlarca yeni eşleştirme oyunu sizi bekliyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder