Kelime Gezmece 2 ikon

Kelime Gezmece 2 APK

v0.2.1

Kelime Gezmece 2 Açıklama

Kelime Gezmece 2 APK ile kelime bulmaca oyunu yepyeni bir deneyim sunuyor.


Kelime Gezmece Android oyunları arasında en popüler kelime bulmaca oyunu olmuştu. Kelime Gezmece 2 oyunu daha farklı bir içerik ile oyuncuların beğenisine sunuldu. Oyunun tam isminde Ölü Sözler gibi bir ibare var. Yani yeni bulmacadaki kurgu gizlenmiş kelimeleri bulma üzerine. Amacınız, ekranda görünen özlü sözde gizlenmiş kelimeyi bulmak ve panoya yazmak.


Türkçemizin eşsiz özlü sözlerinin ve kelimelerinin yer aldığı oyun, Android kelime oyunları sevenler için oldukça keyifli bir deneyim sunuyor. Gizlenmiş kelimeleri bulmaya çalışırken hem beyninizi çalıştıracak hem de kelime dağarcığınızı geliştirmiş olacaksınız. Ücretsiz olarak oyunu oynamak için Kelime Gezmece 2 APK dosyasını şimdi indirip kurabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Kelime Gezmece 2 ekran görüntüleri Kelime Gezmece 2 ekran görüntüleri Kelime Gezmece 2 ekran görüntüleri Kelime Gezmece 2 ekran görüntüleri Kelime Gezmece 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.2.1

GeliştiriciFunlab Software Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi10.11.2020 - 11:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme228

Dosya boyutu 57.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10655

GÜVENLİKİndireceğiniz Kelime Gezmece 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.bigstarkids.wordtravelturkish2

APK imzası: 87e92650a03540c9482a095dbc3fe1ff5b85b8da

Kelime Gezmece 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Kelime Gezmece 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder