Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş ikon

Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş APK

v1.0

Ağır ekskavatör ve buldozerle ağır taşları delin ve taşıyın. Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş ağır makineleri kullanarak oynayacağınız eğlenceli bir oyun.

 

Ağır iş makinelerini seyretmeyi hep severiz. Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş oyunu ise bu iş makineleriyle oynamak üzerine kurulu. Oyundaki temel amacımız, ekskavatör ile büyük kayaları delmek ve parçalamak. Daha sonra bu kaya parçaları dozerle kamyonlara yüklüyor ve onları inşaat alanına gönderiyoruz. 

 

Oyunda delme ve toplama özelliğine sahip 15 farklı iş makinesi ve 3 kamyon var. Her bölümün bir zaman sınırı var, bu nedenle süre dolmadan görevi başarıyla tamamlamanız gerekiyor. Üç boyutlu grafikler ve sezgisel kontrolleri ile Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş gayet ideal bir oyun olmuş. Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz.

Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş ekran görüntüleri Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş ekran görüntüleri Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş ekran görüntüleri Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş ekran görüntüleri Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder