Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş ikon

Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş

v1.0

Ağır ekskavatör ve buldozerle ağır taşları delin ve taşıyın. Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş ağır makineleri kullanarak oynayacağınız eğlenceli bir oyun.

 

Ağır iş makinelerini seyretmeyi hep severiz. Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş oyunu ise bu iş makineleriyle oynamak üzerine kurulu. Oyundaki temel amacımız, ekskavatör ile büyük kayaları delmek ve parçalamak. Daha sonra bu kaya parçaları dozerle kamyonlara yüklüyor ve onları inşaat alanına gönderiyoruz. 

 

Oyunda delme ve toplama özelliğine sahip 15 farklı iş makinesi ve 3 kamyon var. Her bölümün bir zaman sınırı var, bu nedenle süre dolmadan görevi başarıyla tamamlamanız gerekiyor. Üç boyutlu grafikler ve sezgisel kontrolleri ile Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş gayet ideal bir oyun olmuş. Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz.

Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş ekran görüntüleri Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş ekran görüntüleri Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş ekran görüntüleri Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş ekran görüntüleri Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiriciGamigos

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi22.02.2019 - 12:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme124

Dosya boyutu 47.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9430

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder