Fruit Ninja 2 ikon

Fruit Ninja 2 APK

v1.51.0

Fruit Ninja 2 Açıklama

Eğlenceli meyve kesme oyunu Fruit Ninja 2 bu sefer gerçek oyuncular karşı karşıya getiriyor.


Fruit Ninja serisiyle milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyunda bu sefer meyveleri keserken gerçek oyunculara karşı mücadele ediyorsunuz. İkili oynanan her round'da ekrana gelen meyveleri en çok kesen oyuncu kazanmış oluyor ve ödül puanlarını topluyor. Meyveleri rakibinizden önce kesmenin en iyi yolu hızlı parmağınızı hızlıca hareket ettirmek. Bunu göze alarak parmağınızı sürekli hazır tutmaya çalışın.


Fruit Ninja 2'nin grafik yapısı klasik oyuna büyük oranda benziyor. Çizgi filmi andıran çevre tasarımı ve ikonik ninjalar oyunu daha keyifli hale getirmiş. Halfbrick stüdyosu Fruit Ninja 2'yi ücretsiz olarak Android ekosistemine kazandırmış durumda. Fruit Ninja 2 APK dosyasını indirip oynayabilirsiniz.

Fruit Ninja 2 ekran görüntüleri Fruit Ninja 2 ekran görüntüleri Fruit Ninja 2 ekran görüntüleri Fruit Ninja 2 ekran görüntüleri Fruit Ninja 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.51.0

GeliştiriciHalfbrick Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi09.05.2020 - 12:06

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme434

Dosya boyutu 122 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10388

GÜVENLİKİndireceğiniz Fruit Ninja 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.halfbrick.fruitninjax

APK imzası: 53a8462a1fe70953d0790f843cda8740

Fruit Ninja 2 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Fruit Ninja 2 versiyonları:
  • 1. Fruit Ninja 2 v1.3.0

Fruit Ninja 2 nasıl kurulur?

Bu oyun APKs formatında olduğu için, kurulumu Split APKs Installer (SAI) uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Fruit Ninja 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan Split APKs Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.3

6 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder