Fruit Ninja 2 ikon

Fruit Ninja 2 APK

v1.51.0

Eğlenceli meyve kesme oyunu Fruit Ninja 2 bu sefer gerçek oyuncular karşı karşıya getiriyor.


Fruit Ninja serisiyle milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyunda bu sefer meyveleri keserken gerçek oyunculara karşı mücadele ediyorsunuz. İkili oynanan her round'da ekrana gelen meyveleri en çok kesen oyuncu kazanmış oluyor ve ödül puanlarını topluyor. Meyveleri rakibinizden önce kesmenin en iyi yolu hızlı parmağınızı hızlıca hareket ettirmek. Bunu göze alarak parmağınızı sürekli hazır tutmaya çalışın.


Fruit Ninja 2'nin grafik yapısı klasik oyuna büyük oranda benziyor. Çizgi filmi andıran çevre tasarımı ve ikonik ninjalar oyunu daha keyifli hale getirmiş. Halfbrick stüdyosu Fruit Ninja 2'yi ücretsiz olarak Android ekosistemine kazandırmış durumda. Fruit Ninja 2 APK dosyasını indirip oynayabilirsiniz.

Fruit Ninja 2 nasıl kurulur?

Bu oyun APKs formatında olduğu için, kurulumu Split APKs Installer (SAI) uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Fruit Ninja 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan Split APKs Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz.
Fruit Ninja 2 ekran görüntüleri Fruit Ninja 2 ekran görüntüleri Fruit Ninja 2 ekran görüntüleri Fruit Ninja 2 ekran görüntüleri Fruit Ninja 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder