Stacky Dash ikon

Stacky Dash APK

v1.4

Stacky Dash Açıklama

Stacky Dash APK boş zamanlarınızı değerlendireceğiniz keyifli bir oyun.


Oynaması hem basit hem de eğlenceli olan Stacky Dash oyununda karoları toplamak için hızlıca hareket ediyorsunuz. Amacınız çok açık: Platform üzerindeki tüm karoları toplamak. Bunu yapmak için de parmağınızı ekranda kaydırmanız yeterli. Parmaklarınızı karoların gittiği yöne doğru kaydırmanız gerek. Aksi halde platformdan çıkar ve bölümü yeni baştan oynamak zorunda kalırsınız.


Stacky Dash'in grafikleri gayet iyi. Oynaması keyifli oyunlar arıyorsanız sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Stacky Dash APK dosyasını ücretsiz indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Stacky Dash ekran görüntüleri Stacky Dash ekran görüntüleri Stacky Dash ekran görüntüleri Stacky Dash ekran görüntüleri Stacky Dash ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4

GeliştiriciSupersonic Studios LTD

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi11.01.2021 - 10:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme19

Dosya boyutu 40.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10731

GÜVENLİKİndireceğiniz Stacky Dash APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.Born2Play.StackyDash

APK imzası: 79a71ab04221f562bb3cf1391c995d1357666450

Stacky Dash nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Stacky Dash APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder