Stacky Dash ikon

Stacky Dash APK

v1.4

Stacky Dash APK boş zamanlarınızı değerlendireceğiniz keyifli bir oyun.


Oynaması hem basit hem de eğlenceli olan Stacky Dash oyununda karoları toplamak için hızlıca hareket ediyorsunuz. Amacınız çok açık: Platform üzerindeki tüm karoları toplamak. Bunu yapmak için de parmağınızı ekranda kaydırmanız yeterli. Parmaklarınızı karoların gittiği yöne doğru kaydırmanız gerek. Aksi halde platformdan çıkar ve bölümü yeni baştan oynamak zorunda kalırsınız.


Stacky Dash'in grafikleri gayet iyi. Oynaması keyifli oyunlar arıyorsanız sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Stacky Dash APK dosyasını ücretsiz indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Stacky Dash nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Stacky Dash APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Stacky Dash ekran görüntüleri Stacky Dash ekran görüntüleri Stacky Dash ekran görüntüleri Stacky Dash ekran görüntüleri Stacky Dash ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder