Uzun Adam ikon

Uzun Adam APK

v1.0

Uzun Adam Açıklama

Her siyasetçinin oyunu ayrı ayrı hazırlanmış. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için Uzun Adam, Kemal Kılıçdaroğlu için Süper Kemal, Devlet Bahçeli için Devlet Baba, Mustafa Sarıgül içinde VIP Sarıgül, ismi verilmiş. Yani oyunu direk Google Play Store üzerinden indirmek isterseniz bu kelimelerle arama yaparak oyunları bulabilirsiniz. Yakında inşallah en çok indirilenler arasına girerse en çok indirilen ücretsiz oyunlar kategorisinde de bu oyunları görebilirsiniz. Bu isimler ekseriyette siyasetçilere son zamanlarda kullandıkları sözlerden yada kendilerine söylenen sözlerden dolayı koyulmuştur.


Bunun bir oyun olduğunu ve hiçbir ticari amaç gütmediğini bilmenizi ve isimlerin seçilirken hiçbir art niyetin olmadığını bilmenizi isteriz. Oyunun yapımcısı, sadece oyunun daha medyatik ve insanlar tarafından sevilip destek verilmesi için bu isimleri seçti. Özellikle son zamanlarda yaşanan paralel devlet, yolsuzluklar, yerel seçimlerden insanlar başka bir şey duyamaz oldu. Gündelik siyasi hayatın stresinden sıkılanlar bu oyunlarla stresini atmaya davet ediyoruz. Gerçi Flappy Bird oyunu insanı iki katı strese sokuyor ama yinede biraz tebessüm ederekten oynayabilirsiniz.


Hiçbir ticari amacı olmayan tamamiyle Türk bir gencimizin hazırladığı bu oyunlara siz değerli Mobil kullanıcılarının desteğini bekliyoruz. Özellikle partisini liderini desteklemek isteyenler oyun karakterine ait olanı indirip ona android oyun platformunda da destek vermiş olur. Böylece hangi lider daha çok indirilecek hangi lider en yüksek puan yapabilecek görelim.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.2 ve uzeri

Güncellenme tarihi10 yıl önce

Eklenme tarihi02.03.2014 - 20:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1204

Dosya boyutu 3.63 MB

Paylaşanbyhost

CepdeID 5528

GÜVENLİKİndireceğiniz Uzun Adam APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.politikaci.uzunadam

APK imzası: 827e8847265b0ca00aad0b720498a940c19a1a63

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.9

11 kullanıcı oyuna göre

Uzun Adam için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
kado41569 yıl önce
iyi değil