Burger Lütfen! ikon

Burger Lütfen! APK

v0.23.0

Burger Lütfen! Açıklama

Burger Lütfen! APK oyunu ile kendi burger salonunuzu işletmeye başlayın.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Burger Lütfen! oyunuyla burger zincirinin sahibi olmaya hazır olun. Küçük bir dükkanda başlayan oyunda birbirinden lezzetli burgerler üreterek müşteri kitlenizi oluşturun ve büyümeye başlayın. İlerleyen bölümlerde dükkanı yönetmek sizin için zorlayıcı olacak. Siz büyüdükçe ihtiyaçlarınız artacak ve bu nedenle kendinize yardımcı olacak çalışanları işe almanız gerekecek. Burger dükkanının sahibi olarak insanları işe alın, onlara işi öğretin ve daha fazla para kazanmaya başlayın. Unutmayın, siz bir yemek dükkanına sahipsiniz. Bu yüzden yemeklerinizin her zaman lezzetli olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.


Burger Lütfen! oynaması keyifli bir Android oyun olarak oyun severlerin beğenisine sunuluyor. Burger Lütfen! APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Burger Lütfen! ekran görüntüleri Burger Lütfen! ekran görüntüleri Burger Lütfen! ekran görüntüleri Burger Lütfen! ekran görüntüleri Burger Lütfen! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.23.0

GeliştiriciSupercent

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi29.07.2023 - 09:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme40

Dosya boyutu 106 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11472

GÜVENLİKİndireceğiniz Burger Lütfen! APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: io.supercent.burgeridle

APK imzası: d0ffb3d573a12cb0d8254cb57f8a0ce54101d205

Burger Lütfen! nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Burger Lütfen! APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.5

2 kullanıcı oyuna göre

Burger Lütfen! için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 ay önce Burger Lütfen! v0.23.0 için
Tr