Robbery Bob 2: Double Trouble ikon

Robbery Bob 2: Double Trouble APK

v1.6.8.7

Mafya babasının kızıyla evlenmek isteyen hırsız Bob, Robbery Bob 2 Double Trouble oyunuyla eğlenceli bir maceraya çıkıyor.


İki seri olarak geliştirilen Robbery Bob 2 oyununda, Bob'un girdiği ev ve işyerleri gibi mekanlarda güvenlik görevlisi veya ev sahiplerine yakalanmadan görevleri tamamlamasını sağlamak gerekiyor. Bunun için Bob'u yönlendirirken olabildiğince sessiz ve gizli yolları tercih etmek gerekiyor. Girdiğiniz mekanlardaki bekçi veya evcil hayvanlara da dikkat etmenizde fayda var, sizi farkettiklerinde ses çıkartarak yakalanmanıza sebep olabilirler.


60'tan fazla bölümün olduğu Robbery Bob 2'de tüm bölümleri başarıyla geçerek oyun sonu hikayesine ulaşıyorsunuz. Bob'un düğününü konu alan hikayeye kadar polislerden kurtulmasını sağlamak için kılık değişikliği yapabilirsiniz. Böylece polisler her defasında farklı bir hırsızdan şüphelenerek Bob'un üzerine düşmüyorlar. Siz de bölümleri biraz daha rahat tamamlayabiliyorsunuz. Çizgi film tadında grafikleri ile akıcı bir modellemeye sahip olan Robbery Bob 2 APK dosyasını indirerek ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Robbery Bob 2: Double Trouble ekran görüntüleri Robbery Bob 2: Double Trouble ekran görüntüleri Robbery Bob 2: Double Trouble ekran görüntüleri Robbery Bob 2: Double Trouble ekran görüntüleri Robbery Bob 2: Double Trouble ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Robbery Bob 2 APK son güncel sürüm ile oyundaki hatalar düzeltilmiş ve kullanıcı deneyimine yönelik geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder