Yılanlar Mıntıkası - Obur Yılan ikon

Yılanlar Mıntıkası - Obur Yılan APK

v1.8.2

Yılanlar Mıntıkası oyunuyla gerçek zamanlı yılan mücadelesine ortak olun.


IO tabanlı oyun Yılanlar Mıntıkası - Obur Yılan, aslında diğer yılanları yiyerek büyümeye çalıştığınız bir oyun. Büyük ve görkemli bir arenada kendi yılınızı kontrol ederek, diğer oyuncuların kontrolündeki yılanları yiyerek büyümeniz ve en yüksek puanı toplamanız gerekiyor. Oyunda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta diğer yılanların avı olmamak. Bunun için de arenada farklı manevralar yaparak onlardan kaçmanız ve arkadan yaklaşarak kendi yılanınızı beslemeniz.


Casual Azur oyun ekibinin geliştirdiği Yılanlar Mıntıkası - Obur Yılan, Android IO oyunlarını sevenler ve boş vakitlerini değerlendirmek isteyenler için gayet ideal bir yapım. Yılanlar Mıntıkası APK dosyasını ücretsiz indirerek bu eğlenceli yılan oyununu hemen oynayabilirsiniz.

Yılanlar Mıntıkası - Obur Yılan ekran görüntüleri Yılanlar Mıntıkası - Obur Yılan ekran görüntüleri Yılanlar Mıntıkası - Obur Yılan ekran görüntüleri Yılanlar Mıntıkası - Obur Yılan ekran görüntüleri Yılanlar Mıntıkası - Obur Yılan ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yılanlar Mıntıkası APK son sürüm güncellemesi ile oyuna yeni görevler eklenmiş.

Yorumlar

Yılanlar Mıntıkası - Obur Yılan için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 ay önce Yılanlar Mıntıkası - Obur Yılan v1.6.1 için
güzel bir oyun