Buildings for Minecraft ikon

Buildings for Minecraft

v3.4

Buildings for Minecraft, Minecraft Pocket Edition'da kurduğunuz haritaya eklemek üzere onlarca hazır ev seçeneği bulunan bir yardımcı oyun aracı.

 

Uygulama içerisinde farklı tarz ve dekora sahip yüz binden fazla ev seçeneği var. Bunları gruplamak gerekirse, Buildings for Minecraft'ta bulabileceğiniz ev türleri şunlar: Basit ev yapısı, konaklar, şatolar, villalar, modern binalar (apartmanlar) ve Orta Çağ mimarisine sahip evler. Aslında bu saydıklarımız en çok öne çıkan yapı türleri. Bunların dışında gemi ve kale tasarımına sahip Minecraft evleri de oldukça dikkat çekici.

 

Buildings for Minecraft sade arayüzü sayesinde kolayca istediğiniz evi Minecraft haritanıza ekliyor. Ekleme işlemi için örnek adımlar şöyle: eklemek istediğiniz evi belirledikten sonra haritanızı seçin ve yerleştirme düğmesine dokunun. Daha sonra Minecraft'taki haritanıza girdiğinizde evinizi görebilirsiniz.

 

Buildings for Minecraft APK dosyası tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. İndirip kurmanız evleri yerleştirmek için yeterli. İyi eğlenceler.

Buildings for Minecraft ekran görüntüleri Buildings for Minecraft ekran görüntüleri Buildings for Minecraft ekran görüntüleri Buildings for Minecraft ekran görüntüleri Buildings for Minecraft ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.4

GeliştiriciAddons for Minecraft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi15.03.2018 - 21:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme248

Dosya boyutu 31.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8404

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder