Buildings for Minecraft ikon

Buildings for Minecraft APK

v6.2

Buildings for Minecraft, Minecraft Pocket Edition'da kurduğunuz haritaya eklemek üzere onlarca hazır ev seçeneği bulunan bir yardımcı oyun aracı.


Uygulama içerisinde farklı tarz ve dekora sahip yüz binden fazla ev seçeneği var. Bunları gruplamak gerekirse, Buildings for Minecraft'ta bulabileceğiniz ev türleri şunlar: Basit ev yapısı, konaklar, şatolar, villalar, modern binalar (apartmanlar) ve Orta Çağ mimarisine sahip evler. Aslında bu saydıklarımız en çok öne çıkan yapı türleri. Bunların dışında gemi ve kale tasarımına sahip Minecraft evleri de oldukça dikkat çekici.


Buildings for Minecraft sade arayüzü sayesinde kolayca istediğiniz evi Minecraft haritanıza ekliyor. Ekleme işlemi için örnek adımlar şöyle: eklemek istediğiniz evi belirledikten sonra haritanızı seçin ve yerleştirme düğmesine dokunun. Daha sonra Minecraft'taki haritanıza girdiğinizde evinizi görebilirsiniz.


Buildings for Minecraft APK dosyası tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. İndirip kurmanız evleri yerleştirmek için yeterli. İyi eğlenceler.

Buildings for Minecraft ekran görüntüleri Buildings for Minecraft ekran görüntüleri Buildings for Minecraft ekran görüntüleri Buildings for Minecraft ekran görüntüleri Buildings for Minecraft ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Buildings for Minecraft APK yeni güncellemesi ile oyunda yapılan güncellemeler şunlar:

Komut bloklarını uygulama sırasında yaşanan hata düzeltilmiş,

Minecraft haritaları için geliştirilen binalar güncellenmiş,

Minecraft son sürüm desteği sağlanmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder