CAR WASH & SPA v1.1.0 ikon

CAR WASH & SPA v1.1.0 APK

Kirli arabalardan kimse hoşlanmaz! CAR WASH & SPA oyununda siz de kirli arabaları yıkayarak ve bakımlarını yaparak arabaların dikkat çekmesini sağlayın.


Otomobil, cabrio araba, minibüs, yarış arabası ya da jipleri temizleyebilirsiniz. Araba seçmini yaptıktan sonra arabayı öncelikle çamurların temizlenmesi için su ile yıkayın. Hemen ardından sünger ile köpükleyiniz. Köpükleri yıkayınız ve araca pasta-cila işlemi yapınız. Temizlik işlemleri bittikten sonra arabayı modifiye edebilirsiniz. Arabanıza yakışan boyayı seçerek, aracı renklendiriniz. Daha sonra isterseniz aracınıza, ateş, aslan, rüzgar gibi desenler ile süsleyebilirsiniz. Jant seçimi ile modifiye işlemini tamamlıyoruz. Ve aracımız yollara çıkmaya hazır! Aracınızın bulunduğunu yeri ayarlayabilirsiniz. Eğer aracınızı çok beğendiyseniz onun resmini de çekerek telefonuza ya da tabletinize kaydedebilirsiniz.

Yorumlar

CAR WASH & SPA v1.1.0 için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Joyteam7 yıl önce
Cok ıyı
Ziyaretçi7 yıl önce
Super
Ziyaretçi7 yıl önce
Güzel