CAR WASH & SPA v1.1.0 ikon

CAR WASH & SPA v1.1.0 APK

CAR WASH & SPA v1.1.0 Açıklama

Kirli arabalardan kimse hoşlanmaz! CAR WASH & SPA oyununda siz de kirli arabaları yıkayarak ve bakımlarını yaparak arabaların dikkat çekmesini sağlayın.


Otomobil, cabrio araba, minibüs, yarış arabası ya da jipleri temizleyebilirsiniz. Araba seçmini yaptıktan sonra arabayı öncelikle çamurların temizlenmesi için su ile yıkayın. Hemen ardından sünger ile köpükleyiniz. Köpükleri yıkayınız ve araca pasta-cila işlemi yapınız. Temizlik işlemleri bittikten sonra arabayı modifiye edebilirsiniz. Arabanıza yakışan boyayı seçerek, aracı renklendiriniz. Daha sonra isterseniz aracınıza, ateş, aslan, rüzgar gibi desenler ile süsleyebilirsiniz. Jant seçimi ile modifiye işlemini tamamlıyoruz. Ve aracımız yollara çıkmaya hazır! Aracınızın bulunduğunu yeri ayarlayabilirsiniz. Eğer aracınızı çok beğendiyseniz onun resmini de çekerek telefonuza ya da tabletinize kaydedebilirsiniz.

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 yıl önce

Eklenme tarihi26.02.2015 - 10:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme18724

Dosya boyutu 18.9 MB

PaylaşanJoyteam

CepdeID 6332

GÜVENLİKİndireceğiniz CAR WASH & SPA v1.1.0 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: air.com.hihoy.carWashAndSpa

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

26 kullanıcı oyuna göre

CAR WASH & SPA v1.1.0 için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Joyteam9 yıl önce
Cok ıyı
Ziyaretçi9 yıl önce
Super
Ziyaretçi9 yıl önce
Güzel