Catwalk Beauty ikon

Catwalk Beauty APK

v1.6.1

Catwalk Beauty Açıklama

Catwalk Beauty APK oyunuyla podyum güzeli belli oluyor.


Catwalk Beauty, bir tür güzellik oyunu. Bu oyunda podyumda yürüyen bir mankenin kıyafetlerini seçecek ve güzel görünmesi için çeşitli kombinleri deneyeceksiniz. Amacınız, mankeni en yüksek puan alacak şekilde giydirmek. İhtiyacınız olan kıyafet, ayakkabı ve benzeri eşyaları ekranın alt kısmından seçiyorsunuz. Oyundaki en önemli detay, mankenin şık olmasını sağlamak. Sizin tercihlerinizden sonra mankeniniz podyumda boy gösteriyor ve puan topluyor.


Oyunun grafik kalitesi gündelik bir yapım için yeterli seviyede. Kombin oluşturma, kıyafet giydirme türü oyunları seviyorsanız Catwalk Beauty oyunu sizin için iyi bir alternatif olacaktır. Oyuna ait Catwalk Beauty APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Catwalk Beauty ekran görüntüleri Catwalk Beauty ekran görüntüleri Catwalk Beauty ekran görüntüleri Catwalk Beauty ekran görüntüleri Catwalk Beauty ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.1

GeliştiriciSmillage

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi19.03.2022 - 20:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme19

Dosya boyutu 111 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11016

GÜVENLİKİndireceğiniz Catwalk Beauty APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.catwalk.fashion.star

APK imzası: 9c4de7935db127b42f2e3fe426f4eca19f767e1b

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder