Uçan Adam Süper Kemal v1.0 ikon

Uçan Adam Süper Kemal v1.0 APK

Uçan Adam Süper Kemal v1.0 Açıklama

Her siyasetçinin oyunu ayrı ayrı hazırlanmış. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için Uzun Adam, Kemal Kılıçdaroğlu için Süper Kemal, Devlet Bahçeli için Devlet Baba, Mustafa Sarıgül içinde VIP Sarıgül, ismi verilmiş. Yani oyunu direk Google Play Store üzerinden indirmek isterseniz bu kelimelerle arama yaparak oyunları bulabilirsiniz. Yakında inşallah en çok indirilenler arasına girerse en çok indirilen ücretsiz oyunlar kategorisinde de bu oyunları görebilirsiniz.Bu isimler ekseriyette siyasetçilere son zamanlarda kullandıkları sözlerden yada kendilerine söylenen sözlerden dolayı koyulmuştur. Bunun bir oyun olduğunu ve hiçbir ticari amaç gütmediğini bilmenizi ve isimlerin seçilirken hiçbir art niyetin olmadığını bilmenizi isteriz.


Oyunun yapımcısı, sadece oyunun daha medyatik ve insanlar tarafından sevilip destek verilmesi için bu isimleri seçti. Özellikle son zamanlarda yaşanan paralel devlet, yolsuzluklar, yerel seçimlerden insanlar başka bir şey duyamaz oldu. Gündelik siyasi hayatın stresinden sıkılanlar bu oyunlarla stresini atmaya davet ediyoruz. Gerçi Flappy Bird oyunu insanı iki katı strese sokuyor ama yinede biraz tebessüm ederekten oynayabilirsiniz.


Hiçbir ticari amacı olmayan tamamiyle Türk bir gencimizin hazırladığı bu oyunlara siz değerli Mobil kullanıcılarının desteğini bekliyoruz. Özellikle partisini liderini desteklemek isteyenler oyun karakterine ait olanı indirip ona android oyun platformunda da destek vermiş olur. Böylece hangi lider daha çok indirilecek hangi lider en yüksek puan yapabilecek görelim.

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.2 ve uzeri

Güncellenme tarihi10 yıl önce

Eklenme tarihi02.03.2014 - 19:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1604

Dosya boyutu 3.64 MB

Paylaşanbyhost

CepdeID 5527

GÜVENLİKİndireceğiniz Uçan Adam Süper Kemal v1.0 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.politikaci.flappykemal

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.4

5 kullanıcı oyuna göre

Uçan Adam Süper Kemal v1.0 için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Uçan Adam Süper Kemal v1.0 için
He he
bigboss.android110 yıl önce
çok güzel oyun emeğinize sağlık :)