Thumb Fighter ikon

Thumb Fighter

v1.3.010

Başparmakların savaşına hazır mısınız? Thumb Fighter eğlenceli oyun yapısıyla sizi başparmak dövüşüne bekliyor.

 

Oyunun kurgusu oldukça basit ama aynı zamanda çok eğlenceli: başparmak dövüşü. Özellikle çocuklar için çok eğlenceli olan oyunda kontrol edeceğiniz parmak ile rakibinizi ezmeye çalışıyorsunuz. Her dövüş iki raund ve her ikisinde de kazanan dövüşü almış oluyor. Karşınıza gelen rakipler hem gerçek oyuncu hem de robot oluyor. Daha doğrusu istediğinizi seçme şansınız var.

 

Thumb Fighter oyununu eğlenceli yapan bir diğer özelliği parmak karakterini özelleştirme imkanı olması. Dövüşlerden kazanacağınız ödülleri kullanarak seçtiğiniz parmağı kişiselleştirebilir ve ortaya eğlenceli bir karakter çıkartabilirsiniz. Bu şekilde toplamda 60'tan fazla parmak karakteri bulunuyor. Thumb Fighter her güncellemede yeni içeriklerle geldiği için sıkılmadan oynayabiliyorsunuz. Thumb Fighter APK dosyasını indirin ve başparmak dövüşündeki yerinizi hemen alın. İyi eğlenceler.

Thumb Fighter ekran görüntüleri Thumb Fighter ekran görüntüleri Thumb Fighter ekran görüntüleri Thumb Fighter ekran görüntüleri Thumb Fighter ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.010

GeliştiriciAVIX

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi20.05.2018 - 13:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme84

Dosya boyutu 19.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8746

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder