Construction Set - Satisfying Constructor Game ikon

Construction Set - Satisfying Constructor Game APK

v1.1.5

Construction Set - Satisfying Constructor Game Açıklama

Construction Set APK oyunu ile telefondan lego oynamanın keyfini çıkarın.


Eğlenceli ve sürükleyici olan Construction Set lego benzeri bir tür bulmaca oyunu. Amacınız, size verilen belli sayıdaki parçaları birleştirmek ve bulmacayı tamamlamak. İlk başta basit görevler geliyor, ancak ilerleyen seviyelerde oldukça zorlu tasarımlar sizi bekliyor olacak. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, her parçayı kullanma sayısının sınırlı olması. Bu nedenle doğru yerde doğru parçayı kullanmanız gerekiyor.


Lego oynayanlar çok iyi bilecektir; parçaları birleştirdikçe her türlü tasarım yapmak mümkün. Construction Set oyunu da tam olarak böyle bir kurguya sahip. Oyun eğlenceli olduğu kadar yaratıcılık becerilerinizi de geliştirecektir. Construction Set APK dosyasını ücretsiz indirip kurun ve tasarım mimarlığına hemen başlayın. İyi oyunlar.

Construction Set - Satisfying Constructor Game ekran görüntüleri Construction Set - Satisfying Constructor Game ekran görüntüleri Construction Set - Satisfying Constructor Game ekran görüntüleri Construction Set - Satisfying Constructor Game ekran görüntüleri Construction Set - Satisfying Constructor Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.5

GeliştiriciSayGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi08.01.2021 - 13:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme25

Dosya boyutu 75.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10727

GÜVENLİKİndireceğiniz Construction Set - Satisfying Constructor Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.constructor.games

APK imzası: 31dfed701ac77c0f5b575678bcb224a3b2a6598d

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder