Construction Set - Satisfying Constructor Game ikon

Construction Set - Satisfying Constructor Game APK

v1.1.5

Construction Set APK oyunu ile telefondan lego oynamanın keyfini çıkarın.


Eğlenceli ve sürükleyici olan Construction Set lego benzeri bir tür bulmaca oyunu. Amacınız, size verilen belli sayıdaki parçaları birleştirmek ve bulmacayı tamamlamak. İlk başta basit görevler geliyor, ancak ilerleyen seviyelerde oldukça zorlu tasarımlar sizi bekliyor olacak. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, her parçayı kullanma sayısının sınırlı olması. Bu nedenle doğru yerde doğru parçayı kullanmanız gerekiyor.


Lego oynayanlar çok iyi bilecektir; parçaları birleştirdikçe her türlü tasarım yapmak mümkün. Construction Set oyunu da tam olarak böyle bir kurguya sahip. Oyun eğlenceli olduğu kadar yaratıcılık becerilerinizi de geliştirecektir. Construction Set APK dosyasını ücretsiz indirip kurun ve tasarım mimarlığına hemen başlayın. İyi oyunlar.

Construction Set - Satisfying Constructor Game ekran görüntüleri Construction Set - Satisfying Constructor Game ekran görüntüleri Construction Set - Satisfying Constructor Game ekran görüntüleri Construction Set - Satisfying Constructor Game ekran görüntüleri Construction Set - Satisfying Constructor Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder