Minecraft için Haritalar ikon

Minecraft için Haritalar APK

v2.01

Minecraft için Haritalar Açıklama

Minecraft için Haritalar, Minecraft Android oyunu için ücretsiz yüzlerce harita içeren başarılı bir yardımcı uygulamadır.


için Haritalar oyunu için aslında Minecraft'ın bir yardımcı aracı olarak görebilirsiniz. Uygulama içerisinde birçok kategoriye ayrılmış yüzlerce Minecraft haritası var. Haritaları indirmek ve oynamak için tek dokunmayla kolayca kurmanız yeterli oluyor. Ayrıca meraklısı olanlar için haritanın tüm özellikleri de yine uygulama içinde yer alıyor.


Minecraft için Haritalar tamamen ücretsiz olarak oyun severlerin beğenisine sunuluyor. Minecraft için Haritalar APK dosyasını indirerek hemen MCPE'yi yeni haritalarla oynamaya başlayabilirsiniz. Hemen belirtelim, bu uygulamayı kullanabilmek için Minecraft'ın cihazınızda kurulu olması şart. Eğer daha önce yüklemediyseniz Minecraft APK bağlantısına dokunarak son sürümü indirebilirsiniz.

Minecraft için Haritalar ekran görüntüleri Minecraft için Haritalar ekran görüntüleri Minecraft için Haritalar ekran görüntüleri Minecraft için Haritalar ekran görüntüleri Minecraft için Haritalar ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.01

Geliştiricilimestudio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi27.05.2019 - 10:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1026

Dosya boyutu 13.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9630

GÜVENLİKİndireceğiniz Minecraft için Haritalar APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.fisoft.minecraftpemaps

APK imzası: 8f732a1ca2f197c498bea70fa2442febbcf6f2a2

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

2 kullanıcı oyuna göre

Minecraft için Haritalar için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Minecraft için Haritalar v2.01 için
Yeni yüklüyorum nasıl birşey bilmiyorum