Minecraft için Haritalar ikon

Minecraft için Haritalar

v2.01

Minecraft için Haritalar, Minecraft Android oyunu için ücretsiz yüzlerce harita içeren başarılı bir yardımcı uygulamadır.


için Haritalar oyunu için aslında Minecraft'ın bir yardımcı aracı olarak görebilirsiniz. Uygulama içerisinde birçok kategoriye ayrılmış yüzlerce Minecraft haritası var. Haritaları indirmek ve oynamak için tek dokunmayla kolayca kurmanız yeterli oluyor. Ayrıca meraklısı olanlar için haritanın tüm özellikleri de yine uygulama içinde yer alıyor.


Minecraft için Haritalar tamamen ücretsiz olarak oyun severlerin beğenisine sunuluyor. Minecraft için Haritalar APK dosyasını indirerek hemen MCPE'yi yeni haritalarla oynamaya başlayabilirsiniz. Hemen belirtelim, bu uygulamayı kullanabilmek için Minecraft'ın cihazınızda kurulu olması şart. Eğer daha önce yüklemediyseniz Minecraft APK bağlantısına dokunarak son sürümü indirebilirsiniz.

Minecraft için Haritalar ekran görüntüleri Minecraft için Haritalar ekran görüntüleri Minecraft için Haritalar ekran görüntüleri Minecraft için Haritalar ekran görüntüleri Minecraft için Haritalar ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.01

Geliştiricilimestudio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi27.05.2019 - 10:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme530

Dosya boyutu 13.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9630

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi10 ay önce Minecraft için Haritalar v2.01 için
Yeni yüklüyorum nasıl birşey bilmiyorum