Minecraft için Haritalar ikon

Minecraft için Haritalar APK

v2.01

Minecraft için Haritalar, Minecraft Android oyunu için ücretsiz yüzlerce harita içeren başarılı bir yardımcı uygulamadır.


için Haritalar oyunu için aslında Minecraft'ın bir yardımcı aracı olarak görebilirsiniz. Uygulama içerisinde birçok kategoriye ayrılmış yüzlerce Minecraft haritası var. Haritaları indirmek ve oynamak için tek dokunmayla kolayca kurmanız yeterli oluyor. Ayrıca meraklısı olanlar için haritanın tüm özellikleri de yine uygulama içinde yer alıyor.


Minecraft için Haritalar tamamen ücretsiz olarak oyun severlerin beğenisine sunuluyor. Minecraft için Haritalar APK dosyasını indirerek hemen MCPE'yi yeni haritalarla oynamaya başlayabilirsiniz. Hemen belirtelim, bu uygulamayı kullanabilmek için Minecraft'ın cihazınızda kurulu olması şart. Eğer daha önce yüklemediyseniz Minecraft APK bağlantısına dokunarak son sürümü indirebilirsiniz.

Minecraft için Haritalar ekran görüntüleri Minecraft için Haritalar ekran görüntüleri Minecraft için Haritalar ekran görüntüleri Minecraft için Haritalar ekran görüntüleri Minecraft için Haritalar ekran görüntüleri

Yorumlar

Minecraft için Haritalar için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Minecraft için Haritalar v2.01 için
Yeni yüklüyorum nasıl birşey bilmiyorum