Eödev - Eodev.com - Çalışma Uygulaması ikon

Eödev - Eodev.com - Çalışma Uygulaması APK

v5.140.0

Eödev - Eodev.com - Çalışma Uygulaması Açıklama

Eödev Android uygulaması ile ev ödevlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde hazırlayın.


Öğrencilerin okulda verilen ödevleri hazırlamalarına yardımcı olmak için geliştirilen Eödev uygulaması ile ev ödevlerini kolayca yapabilirsiniz. Türkçe'den matematiğe, tarihten İngilizce derslerine kadar hemen her ders ve konu Eödev platformunda yer alıyor. Uygulamanın temel işlevi, tüm derslere ilişkin konuları öğrencilerin kullanımına sunmak. İhtiyaç duyduğunuz hemen her konu Eödev platformunda yer alıyor. Bu sayede geniş konuları görüntüleyerek ödev hazırladığınız ders için faydalanmanız mümkün.


Resmi olarak Eodev.com - Çalışma Uygulaması adıyla Google Play'de yayınlanan bu uygulama içerisinde ders konularının yanı sıra insanların birbirine yardımcı olduğu büyük bir soru cevap arşivi bulunuyor. Bu platformda daha önce sorulan sorulara bakarak ya da insanların cevap vermesi için yeni bir soru sorarak ödeviniz için yardım isteyebilirsiniz.


Uygulamanın temel özellikleri arasında konu veya problemlerin fotoğrafını çekerek sorunuza ait konuyu otomatik tespit etmek var. Örneğin bir sorunun hangi konuya ait olduğunu bilmiyorsanız fotoğrafını çekerek Eödev'in konuyu tespit etmesini isteyebilirsiniz. Bunların dışında YKS ve LGS gibi sınavlara ilişkin temel bilgiler, soru cevap bölümü ve yardımcı kitaplar bulunuyor. Bunlardan da sınava hazırlanırken faydalanabilirsiniz.


Öğrencilerin ders hazırlarken yardımcı olması için kullandığı bir platform olan Eödev tamamen ücretsiz. Eödev APK dosyasını ücretsiz ve hızlı bir şekilde indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eödev - Eodev.com - Çalışma Uygulaması ekran görüntüleri Eödev - Eodev.com - Çalışma Uygulaması ekran görüntüleri Eödev - Eodev.com - Çalışma Uygulaması ekran görüntüleri Eödev - Eodev.com - Çalışma Uygulaması ekran görüntüleri Eödev - Eodev.com - Çalışma Uygulaması ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.140.0

GeliştiriciBrainly

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi06.05.2023 - 14:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme14

Dosya boyutu 91.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11406

GÜVENLİKİndireceğiniz Eödev - Eodev.com - Çalışma Uygulaması APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: co.brainly

APK imzası: cf7e89d9636f73383b1f306222c35a1c7a031584

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder