SkyView Free ikon

SkyView Free

v3.5.7

SkyView Free gökyüzü hakkında detaylı bilgiler içeren başarılı bir uygulama.

 

Genel olarak uygulamayla gökyüzünde görünen galaksiler, yıldızlar, takımyıldızları, gezegenler ve uzay araçları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu bilgilere erişmek için uygulamaya girmek ve kamerayı bilgi almak istediğiniz gökyüzü cisminin üzerine doğru götürmeniz yeterli oluyor. SkyView algıladığı cismi veritabanında eşleyerek güncel tüm bilgileri anlık olarak size gösteriyor. Özellikle gökyüzüne ve astronomiye ilgi duyan kişilerin çok başarılı bulduğu SkyView artırılmış gerçeklik desteği ile üstün bir deneyim sunuyor.

 

SkyView'in görüş açısı mobil cihazın kamerasıyla sınırlı ancak isterseniz dürbün ve teleskop gibi araçları kameranıza tutarak uygulamanın çok daha net bir görüntü almasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede özellikle göktaşı yağmuru, güneş ve ay tutulması gibi olayları çok daha net bir şekilde takip edebilirsiniz. SkyView temel özellikleriyle ücretsiz kullanılabiliyor; ancak evrenle ilgili tüm bilgilere erişmek için uygulamanın ücretli sürümünü satın almanız gerekiyor.

SkyView Free ekran görüntüleri SkyView Free ekran görüntüleri SkyView Free ekran görüntüleri SkyView Free ekran görüntüleri SkyView Free ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.5.7

GeliştiriciTerminal Eleven

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi01.01.2018 - 14:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme99

Dosya boyutu 59.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8073

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder