WordBit İngilizce (Kilit Ekranında öğren) ikon

WordBit İngilizce (Kilit Ekranında öğren)

v0.7.1

Telefonunuzu günde kaç defa kullanıyorsunuz? Yaklaşık 100 kez! WordBit İngilizce bu sürede kilit ekranı üzerinden ingilizce öğrenmenizi sağlayan faydalı bir eğitim uygulamasıdır.

 

Uygulamanın çalışma mantığı telefonunuzun kilit ekranı üzerine kurulu, siz kilidi her açtığınızda karşınıza bir İngilizce kelime geliyor ve isterseniz öğrenerek ilerliyorsunuz. Günde ekranı 100 kere açtığınızı düşünürseniz ayda toplam 3 bin kelime öğrenmeniz mümkün. Uygulama içerisinde yer alan kelimeler konularına ve seviyelerine göre gruplanmış. Bu sayede istediğiniz bir gruba ve seviyeye yönelik kelimeleri seçerek ezberleyebilirsiniz.

 

Telefondan İngilizce öğrenmek isteyen kullanıcıların tercihlerinden birisi olan WordBit İngilizce uygulamasında kelimelerin sesli telafuzu da yapılıyor. Özellikle okunuşu zor kelimeleri sesli dinleyerek kolayca ezberleyebilirsiniz. Uygulama reklam gösterimi karşılığında tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor, ancak isterseniz ücretli sürüme de geçebilirsiniz. WordBit İngilizce APK dosyasını indirerek İngilizce kelime öğrenmeye hemen başlayın.

WordBit İngilizce (Kilit Ekranında öğren) ekran görüntüleri WordBit İngilizce (Kilit Ekranında öğren) ekran görüntüleri WordBit İngilizce (Kilit Ekranında öğren) ekran görüntüleri WordBit İngilizce (Kilit Ekranında öğren) ekran görüntüleri WordBit İngilizce (Kilit Ekranında öğren) ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.7.1

GeliştiriciWordBit

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi08.07.2018 - 17:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme191

Dosya boyutu 30.8 MB

Paylaşan AKSOY BİLİŞİM

CepdeID 8907

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder