Dersler Cepte ikon

Dersler Cepte APK

v1.0.0

Dersler Cepte Açıklama

Dersler Cepte Android uygulaması ile MEB tarafından hazırlanan ortaöğretim dersleri telefonunuzdan takip edebilirsiniz.


MEB Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen Dersler Cepte uygulamasında 9. 10. 11. ve 12. sınıfların Biyoloji, Coğrafya, Fizik, Kimya, İngilizce, Matematik, Tarih, Türk Dili ve Edebiyatı, Felsefe, TC. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük derslerine ait tüm ünite ve konuları yer alıyor. Dersleri tekrar etmek istediğinizde ya da bir dersi kaçırdığınızda bu uygulama ile kolayca ders konusuna çalışabilirsiniz.


Dersler Cepte uygulaması içerisinde yer alan tüm dersler konulara göre ayrılmış. Her konu için konu özetleri, ders anlatım videoları ve dersi pekiştirmek için testler bulunuyor. Öğrencilerin derslere erişimini kolaylaştıran bu uygulama T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştiriliyor ve herkese ücretsiz olarak sunuluyor. Dersler Cepte APK dosyasını indirip Android telefon ya da tabletinize kurun ve ders çalışmaya hemen başlayın.

Dersler Cepte ekran görüntüleri Dersler Cepte ekran görüntüleri Dersler Cepte ekran görüntüleri Dersler Cepte ekran görüntüleri Dersler Cepte ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.0

GeliştiriciOGM Materyal

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi22.03.2023 - 13:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme257

Dosya boyutu 42.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11331

GÜVENLİKİndireceğiniz Dersler Cepte APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: tr.gov.eba.ogmmateryal_derslercepte

APK imzası: ba7dac818b39d8bb6d23f49333b4c3139ef84c31

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder