Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Eğitim Uygulamaları » Duolingo'yla Bedava İngilizce

Duolingo'yla Bedava İngilizce

v3.58.0
reklamlar
Duolingo'yla Bedava İngilizce
Duolingo'yla Bedava İngilizce ekran görüntüleri Duolingo'yla Bedava İngilizce ekran görüntüleri Duolingo'yla Bedava İngilizce ekran görüntüleri Duolingo'yla Bedava İngilizce ekran görüntüleri Duolingo'yla Bedava İngilizce ekran görüntüleri Duolingo'yla Bedava İngilizce tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Duolingo'yla Bedava İngilizce Açıklama

İngilizce eğitim uygulaması Duolingo seviyelere ve kategorilere ayrılmış sistemi sayesinde farklı bir eğitim sunuyor.

 

Uygulamayı ilk açtığınızda İngilizce seviyenizi belirleyen bazı sorular karşınıza geliyor. İsterseniz kendiniz de seviye seçebiliyorsunuz ancak temel bir ilerleme için uygulama en baştan başlamanızı öneriyor. Duolingo'da karşınıza gelen ilk eğitim I, She ve it yapılarını öğrenmek, ondan sonra yeme-içme ve cinsiyetlerle ilgili günlük temel İngilizce kelimelerini öğrenerek ilerlemeye devam ediyorsunuz. Her bölüm sonunda, bölüm içerisinde öğrendiğiniz kelimeleri içeren bir test oluyor, bu testleri başarıyla bitirmeden bir sonraki seviyeye geçemiyorsunuz.

 

Duolingo'da reklam karşılığında tüm eğitimler ücretsiz olarak sunuluyor. Ancak isterseniz belli bir ücret karşılığında reklamsız sürüme geçebilirsiniz. İngilizce dil bilginizi geliştirmek için Duolingo'yu şimdi ücretsiz olarak indirip eğitime başlayabilirsiniz.

reklamlar

Duolingo'yla Bedava İngilizce Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: