Duolingo'yla Bedava İngilizce

Duolingo'yla Bedava İngilizce

v3.58.0

İngilizce eğitim uygulaması Duolingo seviyelere ve kategorilere ayrılmış sistemi sayesinde farklı bir eğitim sunuyor.

 

Uygulamayı ilk açtığınızda İngilizce seviyenizi belirleyen bazı sorular karşınıza geliyor. İsterseniz kendiniz de seviye seçebiliyorsunuz ancak temel bir ilerleme için uygulama en baştan başlamanızı öneriyor. Duolingo'da karşınıza gelen ilk eğitim I, She ve it yapılarını öğrenmek, ondan sonra yeme-içme ve cinsiyetlerle ilgili günlük temel İngilizce kelimelerini öğrenerek ilerlemeye devam ediyorsunuz. Her bölüm sonunda, bölüm içerisinde öğrendiğiniz kelimeleri içeren bir test oluyor, bu testleri başarıyla bitirmeden bir sonraki seviyeye geçemiyorsunuz.

 

Duolingo'da reklam karşılığında tüm eğitimler ücretsiz olarak sunuluyor. Ancak isterseniz belli bir ücret karşılığında reklamsız sürüme geçebilirsiniz. İngilizce dil bilginizi geliştirmek için Duolingo'yu şimdi ücretsiz olarak indirip eğitime başlayabilirsiniz.

Duolingo'yla Bedava İngilizce ekran görüntüleri Duolingo'yla Bedava İngilizce ekran görüntüleri Duolingo'yla Bedava İngilizce ekran görüntüleri Duolingo'yla Bedava İngilizce ekran görüntüleri Duolingo'yla Bedava İngilizce ekran görüntüleri

Duolingo'yla Bedava İngilizce bilgileri

Güncel versiyonv3.58.0

GeliştiriciDuolingo

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi13.10.2017 - 21:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme168

Dosya boyutu 12.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7871

Duolingo'yla Bedava İngilizce Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder