Learn Languages: Rosetta Stone ikon

Learn Languages: Rosetta Stone APK

v5.7.1

Learn Languages: Rosetta Stone yabancı dilinizi geliştirebileceğiniz bir eğitim uygulamasıdır.

 

Uygulama içerisinde İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Arapça ve Almanca başta olmak üzere 24 farklı dil eğitimi yer alıyor. Öğrenmek istediğiniz dili seçerek eğitime başlayabiliyorsunuz. Uygulamada herbir dili gündelik, turistik ve iş amaçlı gibi farklı gruplarda öğrenmeniz mümkün. Ayrıca zorluk seviyesi de basitten zora doğru sıralanmış, kendi seviyenizi göz önüne alarak istediğiniz seviyeden başlayabilirsiniz.

 

Rosetta Stone'da yabancı dil öğrenimini pekiştirmek için bol bol grafik kullanılmış, bu şekilde bir kelimeyi veya cümleyi öğrenirken görsel olarak da aklınızda kalması isteniyor. Seviyeniz ilerledikçe bölümlerdeki konuşma videolarına katılabiliyorsunuz. Rosetta Stone ekibinin geliştirdiği TruAccent teknolojisi sayesinde konuştuğunuz dil algılanarak mantıksal cevaplar veriliyor. Türkçe için bazı kelimeler tam anlaşılmıyor olsa da cevaplar tatmin edici düzeyde.

 

Dil öğrenme uygulaması Rosetta Stone reklam gösterimi karşılığında ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Ancak bir süre sonra, seviye ilerledikçe eğitime devam etmek için ücret ödemeniz gerekiyor. Yani uygulama tamamen ücretsiz değil.

Learn Languages: Rosetta Stone ekran görüntüleri Learn Languages: Rosetta Stone ekran görüntüleri Learn Languages: Rosetta Stone ekran görüntüleri Learn Languages: Rosetta Stone ekran görüntüleri Learn Languages: Rosetta Stone ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri.

Artıları

Başarılı ve anlaşılır arayüz tasarımı,

Grafiklerle desteklenmiş eğitim,

Video konuşma desteği.

Eksileri

Tamamen ücretsiz değil.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder