Photomath - Kamera Hesap Makinesı ikon

Photomath - Kamera Hesap Makinesı APK

v3.0.4

Photomath telefonunuzun kamerasını kullanarak matematik sorularını çözebilen bir eğitim uygulaması.

 

Matematik öğrencileri çok zorlayan derslerden biri. Photomath da öğrencilere yardımcı olmak için geliştirilmiş ve algoritmasında matematik formülleri içeren bir uygulama. Özel geliştirilen yazılımı sayesinde kameralı hesap makinesi gibi çok zor matematik sorularını birkaç saniye içerisinde çözebiliyorsunuz. Peki Photomath nasıl çalışıyor? Uygulamayı açtıktan sonra telefonunuzun kamerasını sorunun üzerine getirmeniz, uygulamanın soruyu tanıması için yeterli oluyor. Ancak sorunun net ve doğru bir şekilde yazılması şart. Yanlış yazılan veya tam okunmayan sorular uygulama tarafından çözülemiyor. Eğer netlik sorunu yaşıyorsanız, soruyu uygulamanın arayüzüne kendiniz de yazabiliyorsunuz, yani matematik sorusunu çözmek için kamerayı kullanmanız şart değil.

 

Photomath tarafından desteklenen matematik konuları: Aritmetik, tamsayılar, kesirler, ondalık sayılar, karekökler, cebirsel denklemler, lineer eşitlikler/eşitsizlikler, ikinci dereceden eşitlikler/eşitsizlikler, mutlak eşitlikler/eşitsizlikler, denklem sistemleri, logaritmalar, trigonometri, üstel logaritmik fonksiyonlar, türevler ve integraller.

 

Sade ve kolay bir arayüz tasarımına sahip olan Photomath ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Bunun için arada bir reklam gösterimi yapılıyor ancak isterseniz uygulama içi satın alma yöntemiyle reklamları tamamen kaldırabilirsiniz.

Photomath - Kamera Hesap Makinesı ekran görüntüleri Photomath - Kamera Hesap Makinesı ekran görüntüleri Photomath - Kamera Hesap Makinesı ekran görüntüleri Photomath - Kamera Hesap Makinesı ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder