Mixer – Interactive Streaming ikon

Mixer – Interactive Streaming

v4.10.1

Mixer – Interactive Streaming, oyun ve müzik yayıncılarının yer aldığı popüler bir çevrimiçi platform.


Bildiğiniz gibi, PUBG, Minecraft ve CoD Mobile gibi birçok oyunun videosunu çeken yayıncılar Twitch ve YouTube gibi platformlarda yer alıyor. Mixer de tam olarak bu tarz videoların yer aldığı bir eğlence platformu. Hatta içerdiği özellikler sayesinde birçok oyuncuyu kendisine transfer etmeye başlamış bulunuyor.


Microsoft ekibinin geliştirdiği Mixer üzerinde hem istediğiniz yayıncının videolarını izleyebilir hem de kendi kanalınızı açarak canlı yayın yapabilirsiniz. Ayrıca arkadaş grupları için ortak etkinlikler düzenleme ve oyun oynama özelliği de bulunuyor. Siz de oyunlara yönelik içerik üretenleri takip ediyorsanız Mixer üzerindeki yayıncıları da mutlaka incelemelisiniz. Mixer APK dosyasını telefonunuza ücretsiz indirip kurarak uygulamayı hemen kullanabilirsiniz.

Mixer – Interactive Streaming ekran görüntüleri Mixer – Interactive Streaming ekran görüntüleri Mixer – Interactive Streaming ekran görüntüleri Mixer – Interactive Streaming ekran görüntüleri Mixer – Interactive Streaming ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.10.1

GeliştiriciMicrosoft Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 gün önce

Eklenme tarihi29.11.2019 - 13:54

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme2

Dosya boyutu 51.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 10002

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder