Mixer – Interactive Streaming ikon

Mixer – Interactive Streaming APK

v5.2.0

Mixer – Interactive Streaming, oyun ve müzik yayıncılarının yer aldığı popüler bir çevrimiçi platform.


Bildiğiniz gibi, PUBG, Minecraft ve CoD Mobile gibi birçok oyunun videosunu çeken yayıncılar Twitch ve YouTube gibi platformlarda yer alıyor. Mixer de tam olarak bu tarz videoların yer aldığı bir eğlence platformu. Hatta içerdiği özellikler sayesinde birçok oyuncuyu kendisine transfer etmeye başlamış bulunuyor.


Microsoft ekibinin geliştirdiği Mixer üzerinde hem istediğiniz yayıncının videolarını izleyebilir hem de kendi kanalınızı açarak canlı yayın yapabilirsiniz. Ayrıca arkadaş grupları için ortak etkinlikler düzenleme ve oyun oynama özelliği de bulunuyor. Siz de oyunlara yönelik içerik üretenleri takip ediyorsanız Mixer üzerindeki yayıncıları da mutlaka incelemelisiniz. Mixer APK dosyasını telefonunuza ücretsiz indirip kurarak uygulamayı hemen kullanabilirsiniz.

Mixer – Interactive Streaming ekran görüntüleri Mixer – Interactive Streaming ekran görüntüleri Mixer – Interactive Streaming ekran görüntüleri Mixer – Interactive Streaming ekran görüntüleri Mixer – Interactive Streaming ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Mixer APK son sürüm ile yayıncılara abone olma özelliği eklenmiş, video yayınlamadan önce başlığı düzenleme özelliği getirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder