Twitch ikon

Twitch APK

v9.10.0

Oyuncuların sosyal platformu Twitch ile oyun dünyasını yakından takip edin.


Twitch üzerinde diğer oyuncular mesajlaşma, video tanıtım ve canlı video yayınları gibi etkinliklerle sürekli etkileşim içerisinde oluyorlar. Platformda hemen hemen her oyuna özel bir kanal bulunuyor, sevdiğiniz oyunların kanalını takip ederek aynı oyunu oynayan diğer oyuncularla iletişim urabilir ve oyun hakkındaki tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.


Ayrıca Twitch üzerinden oyun etkinlikleri yaparak toplu bir şekilde multiplayer oynayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Twitch APK dosyasını indirerek bu devasa oyun platformundaki yerinizi hemen alın.

Twitch nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Twitch APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Twitch ekran görüntüleri Twitch ekran görüntüleri Twitch ekran görüntüleri Twitch ekran görüntüleri Twitch ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Twitch APK son sürüm güncellemesinde uygulama içi arama özelliği geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder