WePlay - Oyun & Sohbet ikon

WePlay - Oyun & Sohbet APK

v3.10.5.1

WePlay - Oyun & Sohbet Açıklama

WePlay - Oyun & Sohbet, hem oynayıp hem de sohbet edebileceğiniz bir Android uygulamasıdır.


Sosyalleşme oyunu olarak tanımlanan WePlay ile gerçek oyuncularla birlikte oynayın ve sohbet edin. İçerisinde birçok oyunun yer aldığı WePlay gerçek zamanlı skor ve sıralamalar sayesinde oyuncular tarafından oldukça seviliyor. Oyunlar genelde kolay oynanışa sahip olsa da gayet eğlenceli diyebiliriz. Uzay Vampir Köylü, Köstebek Kim, Çizim Senden, Tahmin Benden ve Vampir-Köylü gibi popüler oyunları WePlay'de oynayabilirsiniz.


WePlay'in temel özelliği oyun oynamak ve sohbet etmek olsa da uygulamanın özellikleri arasında sıkılmanızı engelleyecek özellikler de var. Örneğin, üç boyutlu avatar oluşturma, yüz şekillerini değiştirme, moda kıyafetleri avatar karakterine giydirme gibi çeşitli deneyimler uygulamanın keyfini artıran özellikler arasında yer alıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan WePlay'e hemen başlamak için WePlay APK dosyasını indirip telefonunuza kurmanız yeterli.

WePlay - Oyun & Sohbet ekran görüntüleri WePlay - Oyun & Sohbet ekran görüntüleri WePlay - Oyun & Sohbet ekran görüntüleri WePlay - Oyun & Sohbet ekran görüntüleri WePlay - Oyun & Sohbet ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.10.5.1

GeliştiriciWEJOY Pte. Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi06.12.2023 - 20:25

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme705

Dosya boyutu 171 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11566

GÜVENLİKİndireceğiniz WePlay - Oyun & Sohbet APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.wejoy.weplay.ar

APK imzası: f4507a36df12e7a40d4cf0f1bf90527e22086f66

WePlay - Oyun & Sohbet nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. WePlay - Oyun & Sohbet APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder