AZ Screen Recorder ikon

AZ Screen Recorder APK

v5.4.9

AZ Screen Recorder, Android mobil cihazların ekran videosunu çekmek için geliştirilen ve root istemeyen nadir uygulamalardan bir tanesidir.


İster yüksek çözünürlükte (HD) isterseniz de düşük çözünürlükte kaydedebileceğiniz videoları uygulama içerisindeki galeriden yönetebiliyor ve paylaşabiliyorsunuz. Kısa süreli videolarınız için GIF dönüştürücü özelliği de olan AZ Screen Recorder ile istediğiniz görüntünün GIF olarak hareketli görüntüsünü de kaydedebilirsiniz.


Unutmadan belirtelim, uygulamayla çekilen videolar için herhangi bir zaman kısıtlaması bulunmuyor ancak bazı özellikleri uygulama içi satın alım yoluyla alarak kullanabiliyorsunuz. AZ Screen Recorder APK dosyasını ücretsiz olarak indirerek telefon ekranınızı kaydetmeye başlayabilirsiniz.

AZ Screen Recorder ekran görüntüleri AZ Screen Recorder ekran görüntüleri AZ Screen Recorder ekran görüntüleri AZ Screen Recorder ekran görüntüleri AZ Screen Recorder ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

AZ Screen Recorder APK son sürüm güncellemesinde uygulamada tespit edilen hatalar düzeltilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış.

Artıları

- Zaman sınırının olmaması,

- Çoklu işlem desteği,

- GIF dönüştürücüsü.

AZ Screen Recorder ipuçları

Yorumlar

AZ Screen Recorder için toplam 8 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi10 ay önce AZ Screen Recorder v5.4.9 için
Android sürümü 4.4.4 olan gelsin
Ziyaretçi3 yıl önce AZ Screen Recorder v4.9.7 için
4.3 surum ekran kaydedici gelsin
Ziyaretçi4 yıl önce AZ Screen Recorder v4.8.4 için
4.4.4 ekran kaydedici gelsin
YenilmezTürk4 yıl önce AZ Screen Recorder v4.7.6 için
4.4.4 sürüm gelmese iyi olur
Ziyaretçi4 yıl önce AZ Screen Recorder v4.6.1 için
Ya bayılıyom cepteye çok güzel montaj var