Nova Launcher ikon

Nova Launcher APK

v6.2.9

Android tablet ve telefonlarınızda kullanabileceğiniz Nova Launcher performans ve kolaylığa önem veren bir ana ekran uygulaması.


Malzeme tasarımı ve özelleştirilebilir ikon paketleri ile mobil cihazınızın tüm ekranlarını kişiselleştirmenizi sağlayan uygulama; kullanım kolaylığı sayesinde milyonlarca kullanıcının beğenisini kazanmış durumda. Nova Launcher'i diğer başlatıcı uygulamalarından cazip kılansa düşük CPU ve RAM tüketimi ile daha yüksek performans gösterebilmesi, bu sayede arayüz geçişlerinde takılmadan uygulamayı kullanmak mümkün.


Uygulamanın özellikleri arasında ana menü kaydırma yönünü belirleme, ana ekran pencereleri, araç kutusu widget'ları ve onlarca farklı geçiş efektleri yer alıyor. Ücretsiz bir şekilde kullanılabilen Nova Launcher'in gelişmiş özellikler içeren ücretli Prime versiyonu da bulunuyor. Eğer baz uygulamanın size yetersiz geldiğini düşünüyorsanız ücretli sürüme geçiş yapabilirsiniz. Arayüz geliştirmesini sorunsuz yapmak için Nova Launcher APK dosyasını kurduktan sonra talimatları takip etmeniz yeterli.

Nova Launcher ekran görüntüleri Nova Launcher ekran görüntüleri Nova Launcher ekran görüntüleri Nova Launcher ekran görüntüleri Nova Launcher ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Nova Launcher APK yeni güncellemesi uygulamadaki hataları düzeltiyor.

Yorumlar

Nova Launcher için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 yıl önce Nova Launcher 1.3.4 için
Harika
xKpLeaR8 yıl önce Nova Launcher 1.3.4 için
Bu bildiğin tema program değil. Bana göre kötü bir tema