Muviz ikon

Muviz APK

v3.1.2.0

Kişiselleştirme uygulaması Muviz ile dinlediğiniz müziğe uygun ritim animasyonlarını bildirim paneline ve kilit ekranına ekleyebilirsiniz.

 

Bilgisayardaki müzik çalarların hepsinde karşımıza çıkan bu özellik akıllı telefonlarda maalesef pek yaygın değil. Muviz uygulamasıysa bu açığı çok başarılı bir şekilde kapatıyor. Telefonunuzdan bir müzik açtığınızda kilit ekranınızda ve bildirim panelinizde çalışmaya başlayan Muviz, müziğin ritmine uygun hareket eden animasyonlar oynatıyor ve ekranı oldukça eğlenceli bir hale getiriyor. Varsayılan olarak uygulama müzikleri tanıyor olsa da, isterseniz oyun oynarken ve video izlerken de çalıştırabilirsiniz. Uygulama ayarlarından hangi seslerde çalışacağını kolayca seçmeniz yeterli oluyor.

 

Android telefonlarda root yapmadan bu özellik kullanılamıyordu ancak Muviz uygulamasıyla root atmaya gerek kalmıyor. Tek yapmanız gereken Muviz APK dosyasını indirip kurmak ve görünmesini istediğiniz ritim animasyonunu belirlemek. Animasyonları beğenmezseniz kendiniz de bir tasarım yapabiliyorsunuz ancak bunun için uygulama içerisinden Muviz Pro'yu satın almanız gerekiyor.

Muviz ekran görüntüleri Muviz ekran görüntüleri Muviz ekran görüntüleri Muviz ekran görüntüleri Muviz ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder