Muviz – Navbar Music Visualizer ikon

Muviz – Navbar Music Visualizer APK

v5.0.7.0

Muviz – Navbar Music Visualizer Açıklama

Kişiselleştirme uygulaması Muviz ile dinlediğiniz müziğe uygun ritim animasyonlarını bildirim paneline ve kilit ekranına ekleyebilirsiniz.


Bilgisayardaki müzik çalarların hepsinde karşımıza çıkan bu özellik akıllı telefonlarda maalesef pek yaygın değil. Muviz uygulamasıysa bu açığı çok başarılı bir şekilde kapatıyor. Telefonunuzdan bir müzik açtığınızda kilit ekranınızda ve bildirim panelinizde çalışmaya başlayan Muviz, müziğin ritmine uygun hareket eden animasyonlar oynatıyor ve ekranı oldukça eğlenceli bir hale getiriyor. Varsayılan olarak uygulama müzikleri tanıyor olsa da, isterseniz oyun oynarken ve video izlerken de çalıştırabilirsiniz. Uygulama ayarlarından hangi seslerde çalışacağını kolayca seçmeniz yeterli oluyor.


Android telefonlarda root yapmadan bu özellik kullanılamıyordu ancak Muviz uygulamasıyla root atmaya gerek kalmıyor. Tek yapmanız gereken Muviz APK dosyasını indirip kurmak ve görünmesini istediğiniz ritim animasyonunu belirlemek. Animasyonları beğenmezseniz kendiniz de bir tasarım yapabiliyorsunuz ancak bunun için uygulama içerisinden Muviz Pro'yu satın almanız gerekiyor.

Son güncellemede neler var?

Muviz APK son sürüm güncellemesinde Android 12 desteği sağlanmış, görsel geliştirmeler yapılmış.

Muviz – Navbar Music Visualizer ekran görüntüleri Muviz – Navbar Music Visualizer ekran görüntüleri Muviz – Navbar Music Visualizer ekran görüntüleri Muviz – Navbar Music Visualizer ekran görüntüleri Muviz – Navbar Music Visualizer ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.0.7.0

GeliştiriciSparkine Labs

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi15.02.2018 - 11:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme37

Dosya boyutu 6.77 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8250

GÜVENLİKİndireceğiniz Muviz – Navbar Music Visualizer APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.perfectapps.muviz

APK imzası: 446769fa89f1a9a39705c53bb140a6d3782c94fc

Muviz – Navbar Music Visualizer eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Muviz – Navbar Music Visualizer versiyonları:
  • 1. Muviz v3.1.2.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder