Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Kişiselleştirme Programları » Kilit Ekranı

Kilit Ekranı

v1.8.9
reklamlar
Kilit Ekranı
Kilit Ekranı ekran görüntüleri Kilit Ekranı ekran görüntüleri Kilit Ekranı ekran görüntüleri Kilit Ekranı ekran görüntüleri Kilit Ekranı ekran görüntüleri Kilit Ekranı tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Kilit Ekranı Açıklama

Fotoable tarafından geliştirilen Kilit Ekranı, Android telefonlarınızdaki uygulamalar ve ekran için farklı kilit seçenekleri sunan başarılı bir uygulama.

 

İlk başta telefonların ekranlarını kilitleyen uygulama yeni sürümleriyle birlikte mesajlar, galeri, Facebook ve WhatsApp gibi harici uygulamaları kilitleme özelliğine de kavuştu. Uygulamanın öne çıkan en önemli özelliği kilitleme ekranı için farklı kişiselleştirme seçenekleri sunması. Örneğin, kilit deseni veya şifre numaralarını galerinizden seçeceğiniz fotoğraflarla veya klavyenizin desteklediği smiley ikonlarıyla değiştirebiliyorsunuz.

 

Kilit Ekranı uygulamasının yeteneklerinden birisi de telefonunuzun kilit ekranını iPhone kilit ekranı tasarımıyla değiştirebilmesi. Android kullanıcılarının çok beğendiği iPhone kilit ekranını uygulamanın ayarlar kısmından seçebilirsiniz. Ayrıca uygulama sayesinde canlı ve hareketli duvar kağıtlarıyla telefonunuzun hem kilit hem de ana ekranını kişiselleştirmeniz mümkün.

reklamlar

Kilit Ekranı Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: