Kilit Ekranı ikon

Kilit Ekranı APK

v1.8.9

Kilit Ekranı Açıklama

Fotoable tarafından geliştirilen Kilit Ekranı, Android telefonlarınızdaki uygulamalar ve ekran için farklı kilit seçenekleri sunan başarılı bir uygulama.


İlk başta telefonların ekranlarını kilitleyen uygulama yeni sürümleriyle birlikte mesajlar, galeri, Facebook ve WhatsApp gibi harici uygulamaları kilitleme özelliğine de kavuştu. Uygulamanın öne çıkan en önemli özelliği kilitleme ekranı için farklı kişiselleştirme seçenekleri sunması. Örneğin, kilit deseni veya şifre numaralarını galerinizden seçeceğiniz fotoğraflarla veya klavyenizin desteklediği smiley ikonlarıyla değiştirebiliyorsunuz.


Kilit Ekranı uygulamasının yeteneklerinden birisi de telefonunuzun kilit ekranını iPhone kilit ekranı tasarımıyla değiştirebilmesi. Android kullanıcılarının çok beğendiği iPhone kilit ekranını uygulamanın ayarlar kısmından seçebilirsiniz. Ayrıca uygulama sayesinde canlı ve hareketli duvar kağıtlarıyla telefonunuzun hem kilit hem de ana ekranını kişiselleştirmeniz mümkün.

Kilit Ekranı ekran görüntüleri Kilit Ekranı ekran görüntüleri Kilit Ekranı ekran görüntüleri Kilit Ekranı ekran görüntüleri Kilit Ekranı ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.9

GeliştiriciFotoable, Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi20.04.2017 - 12:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme707

Dosya boyutu 28.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7560

GÜVENLİKİndireceğiniz Kilit Ekranı APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.fotoable.locker

APK imzası: bc9fc8bc23ba742d1ede97860f58ae522aa66ac5

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

2 kullanıcı oyuna göre

Kilit Ekranı için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Kilit Ekranı v1.8.9 için
Özel ya hunt