Kilit Ekranı ikon

Kilit Ekranı APK

v1.8.9

Fotoable tarafından geliştirilen Kilit Ekranı, Android telefonlarınızdaki uygulamalar ve ekran için farklı kilit seçenekleri sunan başarılı bir uygulama.

 

İlk başta telefonların ekranlarını kilitleyen uygulama yeni sürümleriyle birlikte mesajlar, galeri, Facebook ve WhatsApp gibi harici uygulamaları kilitleme özelliğine de kavuştu. Uygulamanın öne çıkan en önemli özelliği kilitleme ekranı için farklı kişiselleştirme seçenekleri sunması. Örneğin, kilit deseni veya şifre numaralarını galerinizden seçeceğiniz fotoğraflarla veya klavyenizin desteklediği smiley ikonlarıyla değiştirebiliyorsunuz.

 

Kilit Ekranı uygulamasının yeteneklerinden birisi de telefonunuzun kilit ekranını iPhone kilit ekranı tasarımıyla değiştirebilmesi. Android kullanıcılarının çok beğendiği iPhone kilit ekranını uygulamanın ayarlar kısmından seçebilirsiniz. Ayrıca uygulama sayesinde canlı ve hareketli duvar kağıtlarıyla telefonunuzun hem kilit hem de ana ekranını kişiselleştirmeniz mümkün.

Kilit Ekranı ekran görüntüleri Kilit Ekranı ekran görüntüleri Kilit Ekranı ekran görüntüleri Kilit Ekranı ekran görüntüleri Kilit Ekranı ekran görüntüleri

Yorumlar

Kilit Ekranı için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Kilit Ekranı v1.8.9 için
Özel ya hunt