Evie Launcher ikon

Evie Launcher

v2.8.10-9

Evie Launcher, hız ve sadeliği seven kullanıcılara yönelik geliştirilen oldukça başarılı bir başlatıcı uygulamasıdır.

 

Android için geliştirilen başlatıcıların birçoğu sunduğu geniş özellikler nedeniyle karmaşık bir görünüme sahip oluyor. Evie Launcher ise tam tersi bir şekilde, hem tasarım hem de özellik açısından gereksiz özellikleri devre dışı bırakarak sadeliği ön plana çıkartan bir başlatıcı. Sahip olduğu özellikleri de çok iyi bir şekilde optimize ettiği için arayüzün her noktasında takılmadan cihazı kullanabiliyorsunuz. Evie Launcher'in öne çıkan özelliği ise kendi arayüz tasarımınızı yapabilmeniz. Android O ile gelen arayüz birimleri sayesinde arayüzünüzü istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz.

 

Sezgisel tasarım anlayışı ve gelişmiş kişiselleştirme seçenekleri sayesinde hem uygulama ikonlarını hem de kısayol çekmecelerini istediğiniz gibi boyutlandırma şansınız var. Android O tasarım dilini kullanarak oldukça şık arayüz tasarımları ortaya çıkartabilir, telefonunuzun ekranını tamamen kendinize özel bir tasarımla değiştirebilirsiniz. Evie Launcher hem reklamsız hem de tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Evie Launcher APK dosyasını indirerek hemen kendi arayüz tasarımınızı yapabilirsiniz.

Evie Launcher ekran görüntüleri Evie Launcher ekran görüntüleri Evie Launcher ekran görüntüleri Evie Launcher ekran görüntüleri Evie Launcher ekran görüntüleri
Artıları

Hız ve sade arayüz tasarımı,

Android O arayüz birim desteği,

Tamamen ücretsiz ve reklamsız kullanım.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.8.10-9

GeliştiriciEvie Labs Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi22.12.2017 - 13:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme154

Dosya boyutu 10.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8036

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 ay önce Evie Launcher v2.8.10-9 için
Bakalım nasılmı