Material Notification Shade ikon

Material Notification Shade APK

v10.58

Material Notification Shade Açıklama

Material Notification Shade cihazınızın bildirim panelini Android OREO gibi materyal tasarımla kişiselleştirmenizi sağlayan başarılı bir uygulama.

 

Bildiğiniz gibi Android OREO her Android telefona gelmeyecek. Özellikle tasarım açısından oldukça başarılı olan OREO'nun bazı özellikleri kişiselleştirme uygulamalarıyla telefonlara gelmeye başladı. Material Notification Shade uygulaması da tam olarak böyle bir işlev görüyor ve Android OREO'nun başarılı bildirim panelini Android telefonlarınızda kullanmanızı sağlıyor. Bildirim ışıkları, bildirim düzeni, görünüm/tema ve hızlı cevaplama gibi OREO'nun tüm bildirim özellikleri Material Notification Shade ile kullanılabiliyor.

Material Notification Shade ekran görüntüleri Material Notification Shade ekran görüntüleri Material Notification Shade ekran görüntüleri Material Notification Shade ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv10.58

GeliştiriciTreydev Inc

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi01.01.2018 - 14:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme705

Dosya boyutu 2.15 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8074

GÜVENLİKİndireceğiniz Material Notification Shade APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.treydev.mns

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder