XOS Launcher 2019 ikon

XOS Launcher 2019

v3.6.35

XOS - 2019 Launcher ile Android ana ekranınızı kişiselleştirin. %100 ücretsiz olarak kullanabileceğiniz XOS Launcher geniş özelleştirme seçenekleri ve hızı ile oldukça başarılı işler çıkarıyor.

 

XOS Launcher'in ilk dikkat çeken özelliği ZeroScreen adındaki akıllı ekran. Akıllı yerleşim mantığıyla geliştirilen ZeroScreen favori uygulamalarınızı, haberlerdeki ilgi alanlarınızı ve kişisel hatırlatıcı kartlarınızı otomatik tespit ederek önünüze getiriyor. Bunun yanında seveceğiniz bir diğer özellik tek el moduna göre geliştirilen akıllı klasör organizasyonu. Kullanım kolaylığı ve işlevsellik dikkate alınarak geliştirilen klasör sisteminde uygulamalarınızı düzenli bir halde yönetebiliyosunuz.

 

Uygulamanın kişiselleştirme seçenekleri arasında kilit ekranına gelen günlük resim ilgi çekici. Normalde bildiğiniz gibi kilit ekranına tek bir resim seçmeniz gerekiyor, XOS Launcher ise Microsoft'un Bing servisi üzerinden her gün farklı bir resim çekerek kilit ekranını değiştiriyor. Bunun yanında diğer Android kişiselleştirme uygulamaları gibi binlerce duvar kağıdı ve onlarca ana ekran tema seçeneği mevcut. Android'in klasik arayüzünden sıkıldıysanız XOS Launcher gayet başarılı ve performanslı bir Android launcher olarak öne çıkıyor. XOS Launcher APK dosyasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

XOS Launcher 2019 ekran görüntüleri XOS Launcher 2019 ekran görüntüleri XOS Launcher 2019 ekran görüntüleri XOS Launcher 2019 ekran görüntüleri XOS Launcher 2019 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.6.35

GeliştiriciShalltry Group

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi12 ay önce

Eklenme tarihi06.02.2019 - 13:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme62

Dosya boyutu 10.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9330

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder