CM Launcher 3D

CM Launcher 3D

v3.44.1

Android cihazınızın menü geçişlerini 3 boyutlu efektlerle süsleyen CM Launcher, aynı zamanda cihazınız için ek güvenlik seçenekleri sunuyor.

 

Google Play'in en çok indirilen ve beğenilen başlatıcı uygulamalarından birisi olan CM Launcher, Android'in flat arayüz tasarımını 3 boyutlu grafiklerle zenginleştiriyor. Uygulama ayarlarından zevkinize göre değiştirebileceğiniz bu efektler, uygulamanın cihaz kaynaklarını çok az tüketmesi sayesinde oldukça pürüzsüz ve akıcı çalışıyor. Uygulamayla birlikte gelen saat, hava durumu ve takvim gibi birçok widget sayesinde ana ekranınızdaki araçları da üç boyutlu alternatifleriyle değiştirebilirsiniz. Normalde 3 boyutlu grafiklerin ve animasyonların şarjı daha çabuk tüketmesi gerekir; ancak oldukça iyi optimize edilen CM Launcher motoru cihazın kaynak tüketimini en düşük seviyede tutuyor ve hatta gereksiz işlevleri kapatarak şarj süresini arttırmanızı sağlıyor.

 

Sıradan bir başlatıcı uygulaması olmayan CM Launcher, görsel görevlerinin yanında yüksek algılama yeteneğine sahip Antivirüs güvenlik duvarı sayesinde cihazınıza yönelik tehlikeli sızıntıları ve virüs tehditlerini anında algılayarak engelliyor. Ayrıca, uygulamanın gizli klasör özelliği sayesinde root yapmanıza gerek kalmadan istediğiniz uygulamaları sadece sizin görebileceğiniz gizli bir klasöre alarak kişisel güvenliğinizi arttırabiliyorsunuz.

CM Launcher 3D ekran görüntüleri CM Launcher 3D ekran görüntüleri CM Launcher 3D ekran görüntüleri CM Launcher 3D ekran görüntüleri CM Launcher 3D ekran görüntüleri
Sevdik

Başarılı 3 boyutlu efektler,

Düşük kaynak tüketimi,

Dahili güvenlik duvarı,

Gizli klasör desteği.

Sevmedik

Bazen çok sık reklam görünüyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.44.1

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi23.04.2017 - 11:35

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme457

Dosya boyutu 9.41 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7563

CM Launcher 3D Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder