CM Launcher 3D ikon

CM Launcher 3D APK

v5.80.3

CM Launcher 3D Açıklama

Android cihazınızın menü geçişlerini 3 boyutlu efektlerle süsleyen CM Launcher, aynı zamanda cihazınız için ek güvenlik seçenekleri sunuyor.


Google Play'in en çok indirilen ve beğenilen başlatıcı uygulamalarından birisi olan CM Launcher, Android'in flat arayüz tasarımını 3 boyutlu grafiklerle zenginleştiriyor. Uygulama ayarlarından zevkinize göre değiştirebileceğiniz bu efektler, uygulamanın cihaz kaynaklarını çok az tüketmesi sayesinde oldukça pürüzsüz ve akıcı çalışıyor.


Uygulamayla birlikte gelen saat, hava durumu ve takvim gibi birçok widget sayesinde ana ekranınızdaki araçları da üç boyutlu alternatifleriyle değiştirebilirsiniz. Normalde 3 boyutlu grafiklerin ve animasyonların şarjı daha çabuk tüketmesi gerekir; ancak oldukça iyi optimize edilen CM Launcher motoru cihazın kaynak tüketimini en düşük seviyede tutuyor ve hatta gereksiz işlevleri kapatarak şarj süresini arttırmanızı sağlıyor.


Sıradan bir başlatıcı uygulaması olmayan CM Launcher, görsel görevlerinin yanında yüksek algılama yeteneğine sahip Antivirüs güvenlik duvarı sayesinde cihazınıza yönelik tehlikeli sızıntıları ve virüs tehditlerini anında algılayarak engelliyor. Ayrıca, uygulamanın gizli klasör özelliği sayesinde root yapmanıza gerek kalmadan istediğiniz uygulamaları sadece sizin görebileceğiniz gizli bir klasöre alarak kişisel güvenliğinizi arttırabiliyorsunuz.

Son güncellemede neler var?

Performans geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri.

CM Launcher 3D ekran görüntüleri CM Launcher 3D ekran görüntüleri CM Launcher 3D ekran görüntüleri CM Launcher 3D ekran görüntüleri CM Launcher 3D ekran görüntüleri
Artıları

Başarılı 3 boyutlu efektler,

Düşük kaynak tüketimi,

Dahili güvenlik duvarı,

Gizli klasör desteği.

Eksileri

Bazen çok sık reklam görünüyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.80.3

GeliştiriciCheetah Mobile

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi23.04.2017 - 11:35

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1543

Dosya boyutu 18.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7563

GÜVENLİKİndireceğiniz CM Launcher 3D APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ksmobile.launcher

APK imzası: e1130a0353e6cb8c9d550ffdde4707b37ea3a5db

CM Launcher 3D eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm CM Launcher 3D versiyonları:
  • 1. CM Launcher 3D v5.78.1
  • 2. CM Launcher 3D v5.26.3
  • 3. CM Launcher 3D v3.44.1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.8

6 kullanıcı oyuna göre

CM Launcher 3D için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce CM Launcher 3D v5.26.3 için
Oraya Minecraft Bilgileri yazmış CM Launcher Bilgileri yazmalıydı
Kullanıcı resmi
hsnDnz6 yıl önce CM Launcher 3D v5.26.3 için
Bilgi için teşekkürler, düzenleme yapıldı.