CM Launcher 3D ikon

CM Launcher 3D APK

v5.80.3

Android cihazınızın menü geçişlerini 3 boyutlu efektlerle süsleyen CM Launcher, aynı zamanda cihazınız için ek güvenlik seçenekleri sunuyor.


Google Play'in en çok indirilen ve beğenilen başlatıcı uygulamalarından birisi olan CM Launcher, Android'in flat arayüz tasarımını 3 boyutlu grafiklerle zenginleştiriyor. Uygulama ayarlarından zevkinize göre değiştirebileceğiniz bu efektler, uygulamanın cihaz kaynaklarını çok az tüketmesi sayesinde oldukça pürüzsüz ve akıcı çalışıyor.


Uygulamayla birlikte gelen saat, hava durumu ve takvim gibi birçok widget sayesinde ana ekranınızdaki araçları da üç boyutlu alternatifleriyle değiştirebilirsiniz. Normalde 3 boyutlu grafiklerin ve animasyonların şarjı daha çabuk tüketmesi gerekir; ancak oldukça iyi optimize edilen CM Launcher motoru cihazın kaynak tüketimini en düşük seviyede tutuyor ve hatta gereksiz işlevleri kapatarak şarj süresini arttırmanızı sağlıyor.


Sıradan bir başlatıcı uygulaması olmayan CM Launcher, görsel görevlerinin yanında yüksek algılama yeteneğine sahip Antivirüs güvenlik duvarı sayesinde cihazınıza yönelik tehlikeli sızıntıları ve virüs tehditlerini anında algılayarak engelliyor. Ayrıca, uygulamanın gizli klasör özelliği sayesinde root yapmanıza gerek kalmadan istediğiniz uygulamaları sadece sizin görebileceğiniz gizli bir klasöre alarak kişisel güvenliğinizi arttırabiliyorsunuz.

CM Launcher 3D ekran görüntüleri CM Launcher 3D ekran görüntüleri CM Launcher 3D ekran görüntüleri CM Launcher 3D ekran görüntüleri CM Launcher 3D ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Performans geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri.

Artıları

Başarılı 3 boyutlu efektler,

Düşük kaynak tüketimi,

Dahili güvenlik duvarı,

Gizli klasör desteği.

Eksileri

Bazen çok sık reklam görünüyor.

Yorumlar

CM Launcher 3D için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce CM Launcher 3D v5.26.3 için
Oraya Minecraft Bilgileri yazmış CM Launcher Bilgileri yazmalıydı
Kullanıcı resmi
hsnDnz3 yıl önce CM Launcher 3D v5.26.3 için
Bilgi için teşekkürler, düzenleme yapıldı.