Nova Launcher ikon

Nova Launcher

v6.1.6

Android tablet ve telefonlarınızda kullanabileceğiniz Nova Launcher performans ve kolaylığa önem veren bir ana ekran uygulaması.

 

Malzeme tasarımı ve özelleştirilebilir ikon paketleri ile mobil cihazınızın tüm ekranlarını kişiselleştirmenizi sağlayan uygulama; kullanım kolaylığı sayesinde milyonlarca kullanıcının beğenisini kazanmış durumda. Nova Launcher'i diğer başlatıcı uygulamalarından cazip kılansa düşük CPU ve RAM tüketimi ile daha yüksek performans gösterebilmesi, bu sayede arayüz geçişlerinde takılmadan uygulamayı kullanmak mümkün.

 

Uygulamanın özellikleri arasında ana menü kaydırma yönünü belirleme, ana ekran pencereleri, araç kutusu widget'ları ve onlarca farklı geçiş efektleri yer alıyor. Ücretsiz bir şekilde kullanılabilen Nova Launcher'in gelişmiş özellikler içeren ücretli Prime versiyonu da bulunuyor. Eğer baz uygulamanın size yetersiz geldiğini düşünüyorsanız ücretli sürüme geçiş yapabilirsiniz. Arayüz geliştirmesini sorunsuz yapmak için Nova Launcher APK dosyasını kurduktan sonra talimatları takip etmeniz yeterli.

Nova Launcher ekran görüntüleri Nova Launcher ekran görüntüleri Nova Launcher ekran görüntüleri Nova Launcher ekran görüntüleri Nova Launcher ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Uygulama bildirimleri için sayısal nokta özelliği getirilmiş. Yeni bildirimlerin sayısını artık uygulamaların üzerinde görebilirsiniz,

Çentikli ekrana sahip akıllı telefonlar için şeffaf duvar kağıdı özelliği eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş ve optimizasyon yapılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.1.6

GeliştiriciTeslaCoil Software

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi19.12.2017 - 14:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme225

Dosya boyutu 10.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7788

Güvenlik seçicileri
Nova Launcher eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Nova Launcher versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder