Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Kişiselleştirme Programları » Nova Launcher

Nova Launcher

v5.4.1
reklamlar
Nova Launcher
Nova Launcher ekran görüntüleri Nova Launcher ekran görüntüleri Nova Launcher ekran görüntüleri Nova Launcher ekran görüntüleri Nova Launcher ekran görüntüleri Nova Launcher tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Nova Launcher Açıklama

Android tablet ve telefonlarınızda kullanabileceğiniz Nova Launcher performans ve kolaylığa önem veren bir ana ekran uygulaması.

 

Malzeme tasarımı ve özelleştirilebilir ikon paketleri ile mobil cihazınızın tüm ekranlarını kişiselleştirmenizi sağlayan uygulama; kullanım kolaylığı sayesinde milyonlarca kullanıcının beğenisini kazanmış durumda. Nova Launcher'i diğer başlatıcı uygulamalarından cazip kılansa düşük CPU ve RAM tüketimi ile daha yüksek performans gösterebilmesi, bu sayede arayüz geçişlerinde takılmadan uygulamayı kullanmak mümkün.

 

Uygulamanın özellikleri arasında ana menü kaydırma yönünü belirleme, ana ekran pencereleri, araç kutusu widget'ları ve onlarca farklı geçiş efektleri yer alıyor. Ücretsiz bir şekilde kullanılabilen Nova Launcher'in gelişmiş özellikler içeren ücretli Prime versiyonu da bulunuyor. Eğer baz uygulamanın size yetersiz geldiğini düşünüyorsanız ücretli sürüme geçiş yapabilirsiniz.

reklamlar

Nova Launcher Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: