Charging Fun - Şarj Animasyon ikon

Charging Fun - Şarj Animasyon APK

v1.5.5.1

Charging Fun - Şarj Animasyon Açıklama

Telefonunuzu şarj ederken ekranınızda animasyon görünmesini ister misiniz? O zaman Android için geliştirilen Charging Fun - Şarj Animasyon uygulaması tam size göre.


Charging Fun Android uygulaması adından anlayacağınız üzere bir şarj animasyon uygulaması. Temel işlevi, Android telefon ya da tabletinizi şarja taktığınızda kilit ekranında animasyon göstermek. Uygulama içerisinde elektrik akımı, baloncuk, komik şekiller, ikonik karakterler gibi yüzlerce farklı animasyon seçeneği var. Hangisini kullanmak isterseniz ayarlayın, cihazınızı şarja taktığınızda bu animasyon görünsün.


Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama şarj sırasında ekranını eğlenceli hale getirmek isteyen kişiler için gayet ideal. Charging Fun - Şarj Animasyon APK dosyasını indirip kurarak uygulamayı hemen kullanabilirsiniz.

Charging Fun - Şarj Animasyon ekran görüntüleri Charging Fun - Şarj Animasyon ekran görüntüleri Charging Fun - Şarj Animasyon ekran görüntüleri Charging Fun - Şarj Animasyon ekran görüntüleri Charging Fun - Şarj Animasyon ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.5.1

GeliştiriciZipoApps

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi20 gün önce

Eklenme tarihi01.05.2024 - 13:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme6

Dosya boyutu 52.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11645

GÜVENLİKİndireceğiniz Charging Fun - Şarj Animasyon APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.charging.fun

APK imzası: 841892b970bc72f10fecc647d1b7d0f4e5a9eaf1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder