Microsoft Launcher ikon

Microsoft Launcher APK

v5.11.2.56329

Microsoft Launcher Açıklama

Gelişmiş özellikleri ve hızıyla dikkat çeken Microsoft Launcher Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir başlatıcı uygulaması.


Resmi olarak duyurulduktan sonra kısa süre içinde milyonlarca indirme sayısına ulaşan uygulama diğer başlatıcı uygulamaları gibi duvar kağıdı, ikon, tema rengi ve ekran dizaynını kişiselleştirmenizi sağlıyor. Ancak uygulamayı başarılı kılan özellikler çok daha farklı. Bunların arasında Microsoft hesabınızla uyumlu çalışan kişiselleştirilmiş akış, uygulama önerileri ve gelişmiş widget ekranı özellikleri öne çıkıyor. Yalnız bu özelliği kullanmak için Microsoft hesabıyla uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. Aksi halde bu özellik biraz kısıtlı oluyor. Buna ek olarak Microsoft Launcher ile yeni bir kısayol ekranı geliyor. Ekranı alttan yukarı çektiğinizde, Android'in bildirim sisteminden farklı bir kısayol menüsü sizi karşılıyor. Buradaki simgeleri de istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz.


Windows 10'da uygulamaların harfe göre gruplanması özelliği Microsoft Launcher'de de bulunuyor. Ana ekran haricinde, diğer uygulamalar ilk harflerine göre gruplanıyor. Bu, Windows 10 kullanıyorsanız alışık olduğunuz uygulama düzeninin telefonunuzda da olması kullanım açısından hoşunuza gidebilir. Eğer beğenmezseniz uygulama ayarlarından simge düzenini yatay olarak değiştirmeniz mümkün.


Geçiş efektleri ve gelişmiş özellikleri olmasına rağmen uygulama oldukça hızlı ve stabil çalışıyor. Menüler arası geçiş, uygulama başlatma ve menüde arama yapma gibi en çok kullanılan işlemler sorunsuz ve takılmadan gerçekleşiyor. Varsayılan başlatıcı ekranından sıkıldıysanız veya yavaş bir başlatıcı uygulaması kullanıyorsanız Microsoft Launcher'i kesinlikle alternatifleriniz arasına almalısınız.

Son güncellemede neler var?

Microsoft Launcher APK son sürüm güncellemesiyle arayüzde yaşanan hatalar düzeltilmiş, performans optimizasyonu yapılmış.

Microsoft Launcher ekran görüntüleri Microsoft Launcher ekran görüntüleri Microsoft Launcher ekran görüntüleri Microsoft Launcher ekran görüntüleri Microsoft Launcher ekran görüntüleri
Artıları

Hızlı ve stabil çalışıyor,

Gelişmiş akış ekranı desteği,

Farklı simge düzeni seçenekleri,

Bing duvar kağıdı desteği.

Eksileri

Düşük donanıma sahip telefonlarda kasma sorunu oluyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.11.2.56329

GeliştiriciMicrosoft Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi02.03.2018 - 23:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme415

Dosya boyutu 37.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7869

GÜVENLİKİndireceğiniz Microsoft Launcher APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.microsoft.launcher

APK imzası: d78973e858981ee7fb1bf5d68e20b3890d5814fd

Microsoft Launcher eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Microsoft Launcher versiyonları:
  • 1. Microsoft Launcher v5.5.1.52756
  • 2. Microsoft Launcher v4.13.1.45878
  • 3. Microsoft Launcher v4.10.1.43825
  • 4. Microsoft Launcher v4.6.2.40792
  • 5. Microsoft Launcher v4.3.0.38986
  • 6. Microsoft Launcher v3.8.1.36480

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder