Microsoft Launcher

Microsoft Launcher

v4.3.0.38986

Gelişmiş özellikleri ve hızıyla dikkat çeken Microsoft Launcher Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir başlatıcı uygulaması.

 

Resmi olarak duyurulduktan sonra kısa süre içinde milyonlarca indirme sayısına ulaşan uygulama diğer başlatıcı uygulamaları gibi duvar kağıdı, ikon, tema rengi ve ekran dizaynını kişiselleştirmenizi sağlıyor. Ancak uygulamayı başarılı kılan özellikler çok daha farklı. Bunların arasında Microsoft hesabınızla uyumlu çalışan kişiselleştirilmiş akış, uygulama önerileri ve gelişmiş widget ekranı özellikleri öne çıkıyor. Yalnız bu özelliği kullanmak için Microsoft hesabıyla uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. Aksi halde bu özellik biraz kısıtlı oluyor. Buna ek olarak Microsoft Launcher ile yeni bir kısayol ekranı geliyor. Ekranı alttan yukarı çektiğinizde, Android'in bildirim sisteminden farklı bir kısayol menüsü sizi karşılıyor. Buradaki simgeleri de istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz.

 

Windows 10'da uygulamaların harfe göre gruplanması özelliği Microsoft Launcher'de de bulunuyor. Ana ekran haricinde, diğer uygulamalar ilk harflerine göre gruplanıyor. Bu, Windows 10 kullanıyorsanız alışık olduğunuz uygulama düzeninin telefonunuzda da olması kullanım açısından hoşunuza gidebilir. Eğer beğenmezseniz uygulama ayarlarından simge düzenini yatay olarak değiştirmeniz mümkün.

 

Geçiş efektleri ve gelişmiş özellikleri olmasına rağmen uygulama oldukça hızlı ve stabil çalışıyor. Menüler arası geçiş, uygulama başlatma ve menüde arama yapma gibi en çok kullanılan işlemler sorunsuz ve takılmadan gerçekleşiyor. Varsayılan başlatıcı ekranından sıkıldıysanız veya yavaş bir başlatıcı uygulaması kullanıyorsanız Microsoft Launcher'i kesinlikle alternatifleriniz arasına almalısınız.

Microsoft Launcher ekran görüntüleri Microsoft Launcher ekran görüntüleri Microsoft Launcher ekran görüntüleri Microsoft Launcher ekran görüntüleri Microsoft Launcher ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Grid (ekran ızgara) düzeni 12x12 boyutlarına genişletildi,

Uygulama düzenleri artık sürükle bırak yöntemine girmeden değiştirilebilecek,

Uygulama sıralamalarına yeni kriterler eklendi,

Çökme sorunları düzeltilmiş,

Performans geliştirmeleri yapılmış.

Sevdik

Hızlı ve stabil çalışıyor,

Gelişmiş akış ekranı desteği,

Farklı simge düzeni seçenekleri,

Bing duvar kağıdı desteği.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.3.0.38986

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

GeliştiriciMicrosoft Corporation

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme133

Eklenme tarihi2 ay önce

Dosya boyutu 20.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7869

Eski versiyonlar
Uygulamanın Cepde üzerinde yayımlanan indirilebilir versiyonları:

Microsoft Launcher Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder