Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Kişiselleştirme Programları » Microsoft Launcher

Microsoft Launcher

v3.8.1.36480
reklamlar
Microsoft Launcher
Microsoft Launcher ekran görüntüleri Microsoft Launcher ekran görüntüleri Microsoft Launcher ekran görüntüleri Microsoft Launcher ekran görüntüleri Microsoft Launcher ekran görüntüleri Microsoft Launcher tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Microsoft Launcher Açıklama

Gelişmiş özellikleri ve hızıyla dikkat çeken Microsoft Launcher Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir başlatıcı uygulaması.

 

Resmi olarak duyurulduktan sonra kısa süre içinde milyonlarca indirme sayısına ulaşan uygulama diğer başlatıcı uygulamaları gibi duvar kağıdı, ikon, tema rengi ve ekran dizaynını kişiselleştirmenizi sağlıyor. Ancak uygulamayı başarılı kılan özellikler çok daha farklı. Bunların arasında Microsoft hesabınızla uyumlu çalışan kişiselleştirilmiş akış, uygulama önerileri ve gelişmiş widget ekranı özellikleri öne çıkıyor. Yalnız bu özelliği kullanmak için Microsoft hesabıyla uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. Aksi halde bu özellik biraz kısıtlı oluyor. Buna ek olarak Microsoft Launcher ile yeni bir kısayol ekranı geliyor. Ekranı alttan yukarı çektiğinizde, Android'in bildirim sisteminden farklı bir kısayol menüsü sizi karşılıyor. Buradaki simgeleri de istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz.

 

Windows 10'da uygulamaların harfe göre gruplanması özelliği Microsoft Launcher'de de bulunuyor. Ana ekran haricinde, diğer uygulamalar ilk harflerine göre gruplanıyor. Bu, Windows 10 kullanıyorsanız alışık olduğunuz uygulama düzeninin telefonunuzda da olması kullanım açısından hoşunuza gidebilir. Eğer beğenmezseniz uygulama ayarlarından simge düzenini yatay olarak değiştirmeniz mümkün.

 

Geçiş efektleri ve gelişmiş özellikleri olmasına rağmen uygulama oldukça hızlı ve stabil çalışıyor. Menüler arası geçiş, uygulama başlatma ve menüde arama yapma gibi en çok kullanılan işlemler sorunsuz ve takılmadan gerçekleşiyor. Varsayılan başlatıcı ekranından sıkıldıysanız veya yavaş bir başlatıcı uygulaması kullanıyorsanız Microsoft Launcher'i kesinlikle alternatifleriniz arasına almalısınız.

Artıları

Hızlı ve stabil çalışıyor,

Gelişmiş akış ekranı desteği,

Farklı simge düzeni seçenekleri,

Bing duvar kağıdı desteği.

reklamlar

Microsoft Launcher Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: