ai.type Keyboard Klavye ikon

ai.type Keyboard Klavye APK

vFree-9.1.2.3

ai.type Keyboard Klavye, geniş kişiselleştirme seçenekleriyle dikkat çeken bir Android klavye uygulaması.

 

Her klavye uygulaması kullanıcılara tema, yazı tipi ve yazma düzeni belli başlı kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. ai.type klavyesi de bu seçeneklere sahip, ancak onu diğer klavye uygulamalarından ayıran bazı özellikleri var. Harf düzeninin üstünde yer alan rakam barının değiştirilebilmesi, kendi tema ve yazı tipinizi oluşturabilmeniz, klavye üzerinden mesaj olarak yazdığınız saat ve tarihi düzeltebilmeniz gibi özellikler ai.type'i diğerlerinden ayıran başlıca özellikler arasında yer alıyor. Bunlara ek olarak, yaptığınız tüm kişiselleştirme ayarlarını arkadaşlarınıza aktarabiliyorsunuz.

 

ai.type günümüzün tüm klavye özelliklerine sahip. Swipe (parmağı kaydırarak yazma), klavyeyi yeniden boyutlandırma, gelişmiş kelime tahmini ve düzeltme, yazdığınız cümleye uygun emoji önerileri gibi hemen her klavye uygulamasında karşımıza çıkan özellikler ai.type'de de bulunuyor. Oldukça sade ve hızlı bir arayüz tasarımına sahip olan ai.type klavye, kullandığınız klavye uygulamasına iyi bir alternatif olabilir. Uygulamayı reklam gösterimi karşılığında ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, reklamları kaldırmak isterseniz küçük bir ücret ödemeniz gerekiyor.

ai.type Keyboard Klavye ekran görüntüleri ai.type Keyboard Klavye ekran görüntüleri ai.type Keyboard Klavye ekran görüntüleri ai.type Keyboard Klavye ekran görüntüleri ai.type Keyboard Klavye ekran görüntüleri
Artıları

Sade ve hızlı arayüz,

Gelişmiş kişiselleştirme seçenekleri,

Tema mağazası.

Eksileri

Reklam gösterimi bazen çok artıyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder