IFTTT v1.0.5 ikon

IFTTT v1.0.5 APK

iOS sisteminden tanınan, uygulama ve sosyal ağ yönetme programı IFTTT (If This Then That)'nin Android cep telefonu ve tabletler için geliştirilen versiyonudur. Açık ifadeyle, desteklediği programlar arasında komut ve görevler yaratarak, telefon veya tabletinizdeki bir işlemde bu komutun çalışmasını sağlayabiliyorsunuz. Örnek vermek gerekirse, İnstagram üzerind bir fotoğraf yüklersem bunu aynı zamanda Flickr'a da yükle şeklinde bir reçete/komut oluşturursanız, instagrama yükleyeceğiniz her fotoğraf Flickr servisine de yüklenecektir; ya da bir fotoğraf çektiğimde bunu Google Drive hesabıma yedekle şeklinde bir komut oluşturursanız, cihazınızla çekeceğiniz her fotoğraf otomatik olarak Google Drive hesabınıza yedeklenecektir.


IFTTT'nin yapabilecekleri bunlar ile sınırlı değil elbette, çünkü komutların yaratıcılığı size bağlı; burada IFTTT'ye düşen, desteklediğiniz programlar ile alakalı birçok etkinliğe yönelik sizin tarafınızdan belirlenen her komutu çalıştırmak.

Yorumlar

IFTTT v1.0.5 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
koko726 yıl önce
iyi