IFTTT v1.0.5 ikon

IFTTT v1.0.5 APK

IFTTT v1.0.5 Açıklama

iOS sisteminden tanınan, uygulama ve sosyal ağ yönetme programı IFTTT (If This Then That)'nin Android cep telefonu ve tabletler için geliştirilen versiyonudur. Açık ifadeyle, desteklediği programlar arasında komut ve görevler yaratarak, telefon veya tabletinizdeki bir işlemde bu komutun çalışmasını sağlayabiliyorsunuz. Örnek vermek gerekirse, İnstagram üzerind bir fotoğraf yüklersem bunu aynı zamanda Flickr'a da yükle şeklinde bir reçete/komut oluşturursanız, instagrama yükleyeceğiniz her fotoğraf Flickr servisine de yüklenecektir; ya da bir fotoğraf çektiğimde bunu Google Drive hesabıma yedekle şeklinde bir komut oluşturursanız, cihazınızla çekeceğiniz her fotoğraf otomatik olarak Google Drive hesabınıza yedeklenecektir.


IFTTT'nin yapabilecekleri bunlar ile sınırlı değil elbette, çünkü komutların yaratıcılığı size bağlı; burada IFTTT'ye düşen, desteklediğiniz programlar ile alakalı birçok etkinliğe yönelik sizin tarafınızdan belirlenen her komutu çalıştırmak.

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 yıl önce

Eklenme tarihi07.05.2014 - 14:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme473

Dosya boyutu 4.53 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 5713

GÜVENLİKİndireceğiniz IFTTT v1.0.5 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ifttt.ifttt

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

3 kullanıcı oyuna göre

IFTTT v1.0.5 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
koko729 yıl önce
iyi