Denetim Merkezi Ekran Kaydedici ikon

Denetim Merkezi Ekran Kaydedici APK

v2.5.1.13.11

Denetim Merkezi Ekran Kaydedici Açıklama

Denetim Merkezi Ekran Kaydedici APK uygulaması, Android telefonunuzdaki kısayol düğmelerini iPhone telefonlardaki gibi görüntülemenizi sağlayan bir kişiselleştirme uygulamasıdır.


Telefonların bildirim panelinde görmeye alışkın olduğumuz Wi-Fi, mobil veri, uçak modu ve bluetooth gibi bir takım kısayollar mevcut biliyorsunuz. Denetim Merkezi Ekran Kaydedici uygulaması bu kısayolları iOS 15 ile iPhone telefonlarda kullanılmaya başlayan bir denetim merkezinde toplayan bir uygulama. Temel mantığı, kısayolları ayrı bir bölüm halinde kullanıcılara göstermek. Bunun yanında, denetim merkezi olarak ayarlanan pencerenin arkaplan rengini belirleme, şeffaflığını ayarlama gibi özellikler de bulunuyor.


Denetim Merkezi uygulamasının bahsetmemiz gereken en önemli özelliği ise ekran kaydetme. Uygulama, filigran olmadan ve saf haliyle Android telefonlarda ekran kaydı videosu almanızı sağlıyor. Normalde bildiğiniz gibi ekran kaydı alırken ekranın bir yerine kayıt alındığına dair bir simge görünür. Denetim Merkezi Ekran Kaydedici uygulamasında bu simge görünmüyor, böylece ekran görüntüsünü kendi gördüğünüz haliyle kaydetmeniz mümkün oluyor. Milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan bu uygulama tamamen ücretsiz.


iPhone denetim merkezi Android telefonlarda uygulamak isteyenler ve Android ekran kaydı uygulaması arayanlar için Denetim Merkezi Ekran Kaydedici uygulaması ikisini bir arada sunuyor. Denetim Merkezi Ekran Kaydedici APK dosyasını hemen indirerek uygulamayı ücretsiz biçimde kullanabilirsiniz.

Denetim Merkezi Ekran Kaydedici ekran görüntüleri Denetim Merkezi Ekran Kaydedici ekran görüntüleri Denetim Merkezi Ekran Kaydedici ekran görüntüleri Denetim Merkezi Ekran Kaydedici ekran görüntüleri Denetim Merkezi Ekran Kaydedici ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.5.1.13.11

GeliştiriciFA developer

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi26.12.2022 - 12:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme32

Dosya boyutu 10.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11243

GÜVENLİKİndireceğiniz Denetim Merkezi Ekran Kaydedici APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tuanfadbg.controlcenterios

APK imzası: 7739c055594b5bc4f419f5d3c209e74273d84922

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder