Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Kişiselleştirme Programları » GO Başlatıcı

GO Başlatıcı

v2.33
reklamlar
GO Başlatıcı
GO Başlatıcı ekran görüntüleri GO Başlatıcı ekran görüntüleri GO Başlatıcı ekran görüntüleri GO Başlatıcı ekran görüntüleri GO Başlatıcı ekran görüntüleri GO Başlatıcı tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

GO Başlatıcı Açıklama

Android'in varsayılan temasından/arayüzünden sıkılan kullanıcılar için geliştirilen GO Başlatıcı telefonunuzun temasını baştan sona kadar yenilemenizi ve düzenlemenizi sağlıyor.

 

İçerisinde barındırdığı tema mağazasında yüzlerce çeşit arayüzü kullanıcılarla buluşturan GO Başlatıcı (launcher), widget ve hareket ile kontrol edilebilen minik araçlar aracılığıyla telefonunuzun arayüzünü daha kullanılabilir hale getiriyor. Uygulamada yer alan yüksek çözünürlükteki duvar kağıtları telefonunuzun ekranını süslemek için kullanılmaya hazır. Ayrıca 16 geçiş efekti ile telefonunuzda gezinirken daha canlı ve eğlenceli geçişler yapabilirsiniz.

 

Yaklaşık beşyüz milyon kullanıcı tarafından kullanılan GO Launcher'ın bu kadar popüler olmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi de diğer kişiselleştirme uygulamalarından farklı olarak güvenlik seçeneklerine sahip olması. Uygulama gizleme ve kilitleme özelliği ile hem güvenliği hem de kişiselleştirmeyi bir arada sunan bu başarılı uygulamanın APK dosyasını hemen indirerek Android cihazınızın arayüzünü istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Güncelleme Notları

Daha az bellek tüketimi ve daha hızlı çalışması için optimizasyon yapılmış,

Hem internet hem de cihaz üzerinde arama yapma işlevi geliştirilmiş,

Servis sekmesi eklenmiş,

Ana ekran için duvar kağıdı filtreleri eklenmiş,

Görsel ayarlara ulaşım ana ekrana entegre edilmiş. Ana ekran tuşuna uzun basarak ayarları açabilirsiniz.

Artıları

Hızlı ve kolay özelleştirme işlemleri,

Düşük bellek tüketimi,

Duvar kağıdı filtresi.

reklamlar

GO Başlatıcı Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: