Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Kişiselleştirme Programları » Parallel Space - Çoklu hesap

Parallel Space - Çoklu hesap

v4.0.7941
reklamlar
Parallel Space - Çoklu hesap
Parallel Space - Çoklu hesap ekran görüntüleri Parallel Space - Çoklu hesap ekran görüntüleri Parallel Space - Çoklu hesap ekran görüntüleri Parallel Space - Çoklu hesap ekran görüntüleri Parallel Space - Çoklu hesap ekran görüntüleri Parallel Space - Çoklu hesap tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Parallel Space - Çoklu hesap Açıklama

Android tablet ve telefonlarınızda yüklü olan oyun ve programlarda birden fazla hesap kullanmak ve yönetmek istiyorsanız Parallel Space - Çoklu Hesap uygulamasını deneyebilirsiniz.

 

Oyun, sosyal medya ve çevrimiçi mesajlaşma başta olmak üzere birçok uygulamayı destekleyen uygulama, mobil cihazınızda özel bir alan oluşturarak çoklu hesaplarınızı yönetmenizi sağlıyor. İş-özel, eğlence-okul gibi ayrımlarla belirleyeceğiniz bu alanlar arasında bir dokunuşla geçiş yapmak mümkün. Parallel Space, Android'in sanallaştırma motoru MultiDroid temeli üzerine geliştirildiği için uygulama izinleri konusunda dikkat etmeniz gereken bir nokta var: Parallel Space içerisinde çalışan her uygulama aynı izinlere sahip olmak zorunda. Örneğin, uygulamanın konum izinlerini iptal ederseniz, Parallel Space içerisine aldığınız hiçbir uygulamada konum özelliğini kullanamıyorsunuz. Özellikle WhatsApp ve instagram gibi konumun sıkça kullanıldığı uygulamalarda bu duruma dikkat etmelisiniz.

 

Parallel Space'in çalışma mantığı, Facebook, instagram, Clash of Clans, Clash Royale, WhatsApp, BiP gibi hesap zorunluluğu olan uygulamalara ikincil bir hesap ekleme ve yönetmek üzerine kurulu. Bu nedenle, özellikle WhatsApp ve BiP gibi, kurulum aşamasında telefon numarası (GSM hattı) isteyen anlık mesajlaşma uygulamalarını kullanabilmek için ana hesaptan farklı olan ve aktif olarak kullandığınız ikinci bir telefon numarasına sahip olmanız gerekiyor.

Güncelleme Notları

Yeni özellik ekleme alanı,

Ana ekran optimizasyonu,

Programın başlangıç hızı iyileştirildi,

Küçük hata düzeltmeleri yapıldı.

Artıları

Sorunsuz çoklu hesap yönetimi,

Cihaz kaynaklarını tüketmiyor,

Hızlı ve kolay kullanım.

Eksileri

İçerisine dahil edilen uygulamalar gereksiz yere arkaplanda çalışabiliyor.

reklamlar

Parallel Space - Çoklu hesap Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: