Parallel Space - Çoklu hesap ikon

Parallel Space - Çoklu hesap

v4.0.8763

Android tablet ve telefonlarınızda yüklü olan oyun ve programlarda birden fazla hesap kullanmak ve yönetmek istiyorsanız Parallel Space - Çoklu Hesap uygulamasını deneyebilirsiniz.

 

Oyun, sosyal medya ve çevrimiçi mesajlaşma başta olmak üzere birçok uygulamayı destekleyen uygulama, mobil cihazınızda özel bir alan oluşturarak çoklu hesaplarınızı yönetmenizi sağlıyor. İş-özel, eğlence-okul gibi ayrımlarla belirleyeceğiniz bu alanlar arasında bir dokunuşla geçiş yapmak mümkün. Parallel Space, Android'in sanallaştırma motoru MultiDroid temeli üzerine geliştirildiği için uygulama izinleri konusunda dikkat etmeniz gereken bir nokta var: Parallel Space içerisinde çalışan her uygulama aynı izinlere sahip olmak zorunda. Örneğin, uygulamanın konum izinlerini iptal ederseniz, Parallel Space içerisine aldığınız hiçbir uygulamada konum özelliğini kullanamıyorsunuz. Özellikle WhatsApp ve instagram gibi konumun sıkça kullanıldığı uygulamalarda bu duruma dikkat etmelisiniz.

 

Parallel Space'in çalışma mantığı, Facebook, instagram, Clash of Clans, Clash Royale, WhatsApp, BiP gibi hesap zorunluluğu olan uygulamalara ikincil bir hesap ekleme ve yönetmek üzerine kurulu. Bu nedenle, özellikle WhatsApp ve BiP gibi, kurulum aşamasında telefon numarası (GSM hattı) isteyen anlık mesajlaşma uygulamalarını kullanabilmek için ana hesaptan farklı olan ve aktif olarak kullandığınız ikinci bir telefon numarasına sahip olmanız gerekiyor.

Parallel Space - Çoklu hesap ekran görüntüleri Parallel Space - Çoklu hesap ekran görüntüleri Parallel Space - Çoklu hesap ekran görüntüleri Parallel Space - Çoklu hesap ekran görüntüleri Parallel Space - Çoklu hesap ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Android P desteği eklenmiş,

Bazı hatalar düzeltilmiş.

Artıları

Sorunsuz çoklu hesap yönetimi,

Cihaz kaynaklarını tüketmiyor,

Hızlı ve kolay kullanım.

Eksileri

İçerisine dahil edilen uygulamalar gereksiz yere arkaplanda çalışabiliyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.0.8763

GeliştiriciLBE Tech

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi09.03.2018 - 10:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme2789

Dosya boyutu 8.50 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7526

Güvenlik seçicileri
Parallel Space - Çoklu hesap eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Parallel Space - Çoklu hesap versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder