Yandex Launcher ikon

Yandex Launcher APK

v2.0.6

Yandex Launcher Açıklama

Yandex Launcher Android için geliştirilen başarılı bir başlatıcı uygulamasıdır.

 

Yandex'in kendine has tasarım anlayışına uygun olarak geliştirilmiş. Bir başka ifadeyle yazmak gerekirse, Yandex web sitelerinde kullanılan sade ve anlaşılır arayüz Yandex Launcher'da da karşımıza çıkıyor. Uygulama içerisinde telefonunuz kişiselleştirebileceğiniz onlarca seçenek bulunuyor. Duvar kağıtları, uygulama çekmeceleri, simge paketleri ve yazı tipleri bunların başında geliyor. 

 

Yandex Launcher aynı zamanda Yandex'in temel arama hizmetiyle entegre çalışıyor. Arama motoru olarak Google değil de Yandex kullanıyorsanız Launcher'i kurduktan sonra ana ekran üzerinden kolayca arama yapmanız mümkün. Ücretsiz olarak sunulan Yandex Launcher APK dosyasını Cepde üzerinden indirerek kullanabilirsiniz.

Yandex Launcher ekran görüntüleri Yandex Launcher ekran görüntüleri Yandex Launcher ekran görüntüleri Yandex Launcher ekran görüntüleri Yandex Launcher ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.6

GeliştiriciYandex

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi04.03.2018 - 12:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme78

Dosya boyutu 15.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8353

GÜVENLİKİndireceğiniz Yandex Launcher APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.yandex.launcher

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder