Cheetah Keyboard ikon

Cheetah Keyboard APK

v2.4.3

Cheetah Keyboard Açıklama

Cheetah ekibi tarafından Android telefonlar için geliştirilen Cheetah Keyboard yüksek kişiselleştirme seçenekleri sunan oldukça başarılı bir klavye uygulaması.


100'den fazla dil desteği bulunan uygulama, kaydırma girişi ve sesli dikte başta olmak üzere kolay giriş yöntemlerinin hemen hepsini destekliyor. 3D efekt desteği sayesinde de yazdıklarınızı üç boyutlu olarak efektlendirebiliyor ve görsel açıdan daha zengin bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Ayrıca uygulamanın giriş yöntemlerinin hepsinde yazdığınız kelime ve cümleleri öğrenerek bir sonraki sefere size öneri olarak sunuyor. Öğrenme yeteneği için bulut yöntemini kullanan Cheetah Keyboard bu özelliğe sahip tek Android klavye uygulaması olarak öne çıkıyor. Gboard ve SwiftKey klavye gibi diğer uygulamalar ise öğrenme yeteneğini cihazın kaynaklarını kullanarak yaptıklarını hatırlatalım.


Cheetah Keyboard'ın kişiselleştirilebilir özellikleri arasında onlarca renkli tema ve elinize göre boyutlandırılabilir ölçü seçenekleri bulunuyor. Bunun yanında internet üzerinden sürekli mesajlaşan kullanıcıların kullanabileceği yüzlerce GIF ve emoji bulunuyor. Her birinde farklı duyguları ifade eden bu emojileri en çok kullandıklarınıza göre gruplandırma imkanınız var. Reklamsız ve tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen Cheetah Keyboard APK dosyasını indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cheetah Keyboard ekran görüntüleri Cheetah Keyboard ekran görüntüleri Cheetah Keyboard ekran görüntüleri Cheetah Keyboard ekran görüntüleri Cheetah Keyboard ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.4.3

GeliştiriciCheetah Keyboard

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi08.07.2017 - 13:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1108

Dosya boyutu 11.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7671

GÜVENLİKİndireceğiniz Cheetah Keyboard APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: panda.keyboard.emoji.theme

APK imzası: 8d1757d4ed7f036bf7afa897f16131153be21418

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder