Cheetah Keyboard ikon

Cheetah Keyboard APK

v2.4.3

Cheetah ekibi tarafından Android telefonlar için geliştirilen Cheetah Keyboard yüksek kişiselleştirme seçenekleri sunan oldukça başarılı bir klavye uygulaması. 

 

100'den fazla dil desteği bulunan uygulama, kaydırma girişi ve sesli dikte başta olmak üzere kolay giriş yöntemlerinin hemen hepsini destekliyor. 3D efekt desteği sayesinde de yazdıklarınızı üç boyutlu olarak efektlendirebiliyor ve görsel açıdan daha zengin bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Ayrıca uygulamanın giriş yöntemlerinin hepsinde yazdığınız kelime ve cümleleri öğrenerek bir sonraki sefere size öneri olarak sunuyor. Öğrenme yeteneği için bulut yöntemini kullanan Cheetah Keyboard bu özelliğe sahip tek Android klavye uygulaması olarak öne çıkıyor. Gboard ve SwiftKey klavye gibi diğer uygulamalar ise öğrenme yeteneğini cihazın kaynaklarını kullanarak yaptıklarını hatırlatalım. 

 

Cheetah Keyboard'ın kişiselleştirilebilir özellikleri arasında onlarca renkli tema ve elinize göre boyutlandırılabilir ölçü seçenekleri bulunuyor. Bunun yanında internet üzerinden sürekli mesajlaşan kullanıcıların kullanabileceği yüzlerce GIF ve emoji bulunuyor. Her birinde farklı duyguları ifade eden bu emojileri en çok kullandıklarınıza göre gruplandırma imkanınız var. Reklamsız ve tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen Cheetah Keyboard APK dosyasını indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Cheetah Keyboard ekran görüntüleri Cheetah Keyboard ekran görüntüleri Cheetah Keyboard ekran görüntüleri Cheetah Keyboard ekran görüntüleri Cheetah Keyboard ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder