Action Launcher ikon

Action Launcher APK

v45.0

Action Launcher, Android telefonlarınızın menüsünü kişiselleştirmenizi sağlayan başarılı bir başlatıcı (launcher) uygulamasıdır.


Materyal tasarıma sahip arayüzü ile öne çıkan Action Launcher, hızlı ve akışkan geçişlere sahip efektleriyle gayet ilgi çekiyor. Bu başlatıcının temel özellikleri arasında Android telefonunuzun ekranını özelleştirmenizi sağlayan Quicktheme ve ekrana yardımcı araç kısayolları eklemenizi sağlayan Quickbar özelliği öne çıkıyor. Bunların yanında uygulamaların widget'ini üst üste ekleme özelliği de oldukça kullanışlı. Bu sayede uygulamalara girmeye gerek kalmadan sadece widget üzerinden içeriklere erişmeniz mümkün oluyor.


Android kullanıcıları ekran kişiselleştirme arasında en çok temaları ve simge paketlerini kullanıyor. Action Launcher içerisinde onlarca ücretsiz tema ve simge paketleri var. Action Launcher APK dosyasını indirip kurduktan sonra telefonunuzun arayüzünü istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Action Launcher ekran görüntüleri Action Launcher ekran görüntüleri Action Launcher ekran görüntüleri Action Launcher ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder