Action Launcher ikon

Action Launcher APK

v45.0

Action Launcher Açıklama

Action Launcher, Android telefonlarınızın menüsünü kişiselleştirmenizi sağlayan başarılı bir başlatıcı (launcher) uygulamasıdır.


Materyal tasarıma sahip arayüzü ile öne çıkan Action Launcher, hızlı ve akışkan geçişlere sahip efektleriyle gayet ilgi çekiyor. Bu başlatıcının temel özellikleri arasında Android telefonunuzun ekranını özelleştirmenizi sağlayan Quicktheme ve ekrana yardımcı araç kısayolları eklemenizi sağlayan Quickbar özelliği öne çıkıyor. Bunların yanında uygulamaların widget'ini üst üste ekleme özelliği de oldukça kullanışlı. Bu sayede uygulamalara girmeye gerek kalmadan sadece widget üzerinden içeriklere erişmeniz mümkün oluyor.


Android kullanıcıları ekran kişiselleştirme arasında en çok temaları ve simge paketlerini kullanıyor. Action Launcher içerisinde onlarca ücretsiz tema ve simge paketleri var. Action Launcher APK dosyasını indirip kurduktan sonra telefonunuzun arayüzünü istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Action Launcher ekran görüntüleri Action Launcher ekran görüntüleri Action Launcher ekran görüntüleri Action Launcher ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv45.0

GeliştiriciAction Launcher

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi29.12.2019 - 13:05

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme44

Dosya boyutu 16.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10066

GÜVENLİKİndireceğiniz Action Launcher APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.actionlauncher.playstore

APK imzası: 73abdfc4a6dcfca6e9061076c70d95aa36788082

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder