Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter ikon

Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter APK

v1.8.5.1007

Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter Açıklama

Air Camera fotoğraflarınız için düzenleme araçları ve filtreler sunan başarılı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

 

HD kalitedeki fotoğraflarınızı kalitesini kaybetmeden düzenleyen uygulama ile hem havalı hem de renkli fotoğraflar ortaya koyabilirsiniz. Uygulama kırpma, döndürme ve küçültme gibi temel fotoğraf düzenleme araçlarının hepsini sunuyor. Bunun yanında sihirli efektler, komik çıkartmalar ve collage maker özellikleriyle size geniş bir düzenleme seçeneği sunuyor. Üstelik dahili HD kamerasıyla fotoğraf çekerseniz poster kalitesinde fotoğraflar ortaya koymanız mümkün.

 

Air Camera'nın seveceğiniz özellikleri arasında güzellik ve makyaj da var. Güzellik özelliği yüz ve vücudunuzdaki cilt kusurlarını iyileştirip süper bir model gibi görünmenizi sağlarken Makeup ise göz, dudak ve çevresi için alımlı görüntü ortaya koyacak kadar başarılı çalışıyor.

 

Android telefonunuzla fotoğraf çekilmeyi seviyorsanız Air Camera sunduğu özellikler ve filtreler ile fotoğraflarınızı benzersiz hale getirmeye aday bir uygulama. Air Camera APK dosyasını indirerek fotoğraflarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter ekran görüntüleri Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter ekran görüntüleri Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter ekran görüntüleri Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter ekran görüntüleri Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.5.1007

GeliştiriciXPRO DEV

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi23.10.2018 - 13:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme53

Dosya boyutu 34.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9110

GÜVENLİKİndireceğiniz Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.apus.camera.id

APK imzası: 47042d5dff3028a2bf704d405db5ffe5944def12

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder