Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter ikon

Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter

v1.8.5.1007

Air Camera fotoğraflarınız için düzenleme araçları ve filtreler sunan başarılı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

 

HD kalitedeki fotoğraflarınızı kalitesini kaybetmeden düzenleyen uygulama ile hem havalı hem de renkli fotoğraflar ortaya koyabilirsiniz. Uygulama kırpma, döndürme ve küçültme gibi temel fotoğraf düzenleme araçlarının hepsini sunuyor. Bunun yanında sihirli efektler, komik çıkartmalar ve collage maker özellikleriyle size geniş bir düzenleme seçeneği sunuyor. Üstelik dahili HD kamerasıyla fotoğraf çekerseniz poster kalitesinde fotoğraflar ortaya koymanız mümkün.

 

Air Camera'nın seveceğiniz özellikleri arasında güzellik ve makyaj da var. Güzellik özelliği yüz ve vücudunuzdaki cilt kusurlarını iyileştirip süper bir model gibi görünmenizi sağlarken Makeup ise göz, dudak ve çevresi için alımlı görüntü ortaya koyacak kadar başarılı çalışıyor.

 

Android telefonunuzla fotoğraf çekilmeyi seviyorsanız Air Camera sunduğu özellikler ve filtreler ile fotoğraflarınızı benzersiz hale getirmeye aday bir uygulama. Air Camera APK dosyasını indirerek fotoğraflarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter ekran görüntüleri Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter ekran görüntüleri Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter ekran görüntüleri Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter ekran görüntüleri Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.5.1007

GeliştiriciXPRO DEV

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi23.10.2018 - 13:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme37

Dosya boyutu 33.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9110

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder