Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter ikon

Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter APK

v1.8.5.1007

Air Camera fotoğraflarınız için düzenleme araçları ve filtreler sunan başarılı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

 

HD kalitedeki fotoğraflarınızı kalitesini kaybetmeden düzenleyen uygulama ile hem havalı hem de renkli fotoğraflar ortaya koyabilirsiniz. Uygulama kırpma, döndürme ve küçültme gibi temel fotoğraf düzenleme araçlarının hepsini sunuyor. Bunun yanında sihirli efektler, komik çıkartmalar ve collage maker özellikleriyle size geniş bir düzenleme seçeneği sunuyor. Üstelik dahili HD kamerasıyla fotoğraf çekerseniz poster kalitesinde fotoğraflar ortaya koymanız mümkün.

 

Air Camera'nın seveceğiniz özellikleri arasında güzellik ve makyaj da var. Güzellik özelliği yüz ve vücudunuzdaki cilt kusurlarını iyileştirip süper bir model gibi görünmenizi sağlarken Makeup ise göz, dudak ve çevresi için alımlı görüntü ortaya koyacak kadar başarılı çalışıyor.

 

Android telefonunuzla fotoğraf çekilmeyi seviyorsanız Air Camera sunduğu özellikler ve filtreler ile fotoğraflarınızı benzersiz hale getirmeye aday bir uygulama. Air Camera APK dosyasını indirerek fotoğraflarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter ekran görüntüleri Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter ekran görüntüleri Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter ekran görüntüleri Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter ekran görüntüleri Air Camera - Photo Editor, Collage, Filter ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder