Photos Companion ikon

Photos Companion APK

v2018.0215.09.5

Photos Companion Açıklama

Microsoft tarafından geliştirilen Photos Companion ile telefonunuz ve bilgisayarınız arasında hızlıca fotoğraf gönderimi yapabilirsiniz.


Wi-Fi bağlantısını kullanarak aktarım yapan uygulama çok hızlı bir şekilde çalışıyor ve yüzlerce fotoğrafı birkaç dakika içerisinde gönderebiliyor. Photos Companion ile bilgisayar arasında fotoğraf paylaşabilmek için tek bir şart var: o da bilgisayarınızın Windows 10 olması. Photos Companion APK dosyasını kurduktan sonra uygulamaya giriş yaptığınızda aynı Wi-Fi ağına bağlı bilgisayarlar listeleniyor. Bu listeden seçeceğiniz Windows 10 yüklü bilgisayara ek bir işlem gerektirmeden fotoğraf aktarmaya devam edebiliyorsunuz.


Photos Companion şu an için Android telefondan bilgisayara fotoğraf aktarma işlevini en hızlı yerine getiren uygulama durumunda. Microsoft Garage projesi kapsamında geliştirilen Photos Companion tamamen ücretsiz.

Photos Companion ekran görüntüleri Photos Companion ekran görüntüleri Photos Companion ekran görüntüleri Photos Companion ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2018.0215.09.5

GeliştiriciMicrosoft Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi19.02.2018 - 11:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme24

Dosya boyutu 54.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8272

GÜVENLİKİndireceğiniz Photos Companion APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.microsoft.PhotosCompanion

APK imzası: 38b2f7e5e042c14ff3b32cd3fbe888bbfc5b824e

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder