Photos Companion ikon

Photos Companion

v2018.0215.09.5

Microsoft'un geliştirdiği Photos Companion ile telefonunuz ve bilgisayarınız arasında hızlıca fotoğraf gönderimi yapabilirsiniz.

 

Wi-Fi bağlantısını kullanarak aktarım yapan uygulama çok hızlı bir şekilde çalışıyor ve yüzlerce fotoğrafı birkaç dakika içerisinde gönderebiliyor. Photos Companion ile bilgisayar arasında fotoğraf paylaşabilmek için tek bir şart var: o da bilgisayarınızın Windows 10 olması. Photos Companion APK dosyasını kurduktan sonra uygulamaya giriş yaptığınızda aynı Wi-Fi ağına bağlı bilgisayarlar listeleniyor. Bu listeden seçeceğiniz Windows 10 yüklü bilgisayara ek bir işlem gerektirmeden fotoğraf aktarmaya devam edebiliyorsunuz.

 

Photos Companion şu an için Android telefondan bilgisayara fotoğraf aktarma işlevini en hızlı yerine getiren uygulama durumunda. Microsoft Garage projesi kapsamında geliştirilen Photos Companion tamamen ücretsiz.

Photos Companion ekran görüntüleri Photos Companion ekran görüntüleri Photos Companion ekran görüntüleri Photos Companion ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2018.0215.09.5

GeliştiriciMicrosoft Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi19.02.2018 - 11:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme20

Dosya boyutu 52.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8272

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder