Cymera - Fotoğraf Düzenleyicisi ikon

Cymera - Fotoğraf Düzenleyicisi APK

v3.4.1

Fotoğraf düzenleme uygulaması Cymera özellikle güzellik efektleriyle dikkat çekiyor.

 

Cymera hem galerinizdeki hem de uygulamayı kullanarak çektiğiniz fotoğrafları düzenlemenizi sağlıyor. Temel olarak düzenleme araçları öne çıksada, Cymera'ya özel geliştirilen kamera yazılımı sayesinde fotoğraflarınızı daha çekerken güzelleştirme ayarlarını yapabiliyorsunuz. Uygulamanın kişi tanıma özelliği daha önce yaptığınız düzenlemeleri hafızasına kaydederek fotoğraf çekimi sırasında bu efektleri uygulamanızı sağlıyor.

 

Uygulama içerisinde 130'dan fazla renk filtresi ve 200'den fazla makyaj öğesi bulunuyor. Makyaj öğeleri sadece yüz için değil, saç ve sakal da için de geçerli. Ön tanımlı olarak gelen bu saç modellerini kullanarak kendinizi çok farklı bir havaya sokabilirsiniz. Buna ek olarak bel inceltme ve göğüs şekillendirme gibi özellikler de Cymera'nın öne çıkan özellikleri arasında. Hem kadınlar hem de erkekler için farklı sunulan vücut efektleri kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor.

 

Fotoğraflar için sunduğu düzenleme araçları arasında fotoğraf üzerine yazı yazma, komik ve eğlenceli çıkartmalar ekleme, kolaj yöntemiyle birleştirme ve fotoğraf çerçeveleri olan Cymera farklı bir uygulamaya ihtiyaç bırakmadan tüm özellikleri bir araya getirmeyi başarmış. Tamamen ücretsiz olan Cymera APK dosyasını indirerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cymera - Fotoğraf Düzenleyicisi ekran görüntüleri Cymera - Fotoğraf Düzenleyicisi ekran görüntüleri Cymera - Fotoğraf Düzenleyicisi ekran görüntüleri Cymera - Fotoğraf Düzenleyicisi ekran görüntüleri Cymera - Fotoğraf Düzenleyicisi ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder