Cymera - Fotoğraf Düzenleyicisi ikon

Cymera - Fotoğraf Düzenleyicisi APK

v3.4.1

Cymera - Fotoğraf Düzenleyicisi Açıklama

Fotoğraf düzenleme uygulaması Cymera özellikle güzellik efektleriyle dikkat çekiyor.

 

Cymera hem galerinizdeki hem de uygulamayı kullanarak çektiğiniz fotoğrafları düzenlemenizi sağlıyor. Temel olarak düzenleme araçları öne çıksada, Cymera'ya özel geliştirilen kamera yazılımı sayesinde fotoğraflarınızı daha çekerken güzelleştirme ayarlarını yapabiliyorsunuz. Uygulamanın kişi tanıma özelliği daha önce yaptığınız düzenlemeleri hafızasına kaydederek fotoğraf çekimi sırasında bu efektleri uygulamanızı sağlıyor.

 

Uygulama içerisinde 130'dan fazla renk filtresi ve 200'den fazla makyaj öğesi bulunuyor. Makyaj öğeleri sadece yüz için değil, saç ve sakal da için de geçerli. Ön tanımlı olarak gelen bu saç modellerini kullanarak kendinizi çok farklı bir havaya sokabilirsiniz. Buna ek olarak bel inceltme ve göğüs şekillendirme gibi özellikler de Cymera'nın öne çıkan özellikleri arasında. Hem kadınlar hem de erkekler için farklı sunulan vücut efektleri kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor.

 

Fotoğraflar için sunduğu düzenleme araçları arasında fotoğraf üzerine yazı yazma, komik ve eğlenceli çıkartmalar ekleme, kolaj yöntemiyle birleştirme ve fotoğraf çerçeveleri olan Cymera farklı bir uygulamaya ihtiyaç bırakmadan tüm özellikleri bir araya getirmeyi başarmış. Tamamen ücretsiz olan Cymera APK dosyasını indirerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cymera - Fotoğraf Düzenleyicisi ekran görüntüleri Cymera - Fotoğraf Düzenleyicisi ekran görüntüleri Cymera - Fotoğraf Düzenleyicisi ekran görüntüleri Cymera - Fotoğraf Düzenleyicisi ekran görüntüleri Cymera - Fotoğraf Düzenleyicisi ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.4.1

GeliştiriciSK Communications

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi04.02.2018 - 12:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme145

Dosya boyutu 40.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8209

GÜVENLİKİndireceğiniz Cymera - Fotoğraf Düzenleyicisi APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.cyworld.camera

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder