YouCam Perfect - Photo Editor ikon

YouCam Perfect - Photo Editor APK

v5.19.4

Fotoğraf düzenleme uygulaması YouCam Perfect - Photo Editor sunduğu araç takımıyla oldukça başarılı işler çıkarıyor.

 

Kişisel fotoğraf stüdyosu olarak geliştirilen ve YouCam Photo Editor adıyla yayımlanan uygulama fotoğraflar üzerinde birçok iyileştirme seçeneği sunuyor. Cilt düzenleme, gözleri öne çıkarma, yorgunluk belirtilerini azaltma, bulanık görüntüleri keskinleştirme gibi çeşitli düzenleme aracı uygulamayla beraber ücretsiz olarak sunuluyor. Çekildiğiniz bir fotoğrafta cildinizdeki pürüzler çok belli oluyorsa cilt düzenleme seçenekleri sayesinde birkaç dokunuşlar bu pürüzleri fotoğraftan silebilirsiniz.

 

Uygulamanın öne çıkan bir diğer özelliği vücut hatlarını ve yüzlerin güzelliğini iyileştirebilmesi. Küçük renk düzenlemeleriyle yapılan değişiklikler oldukça başarılı sonuçlar veriyor. Son dönemlerin popüler fotoğraf çıkartmalarıyla birlikte sevimli hayvan figürleri de uygulamanın kamera yazılımına entegre edilmiş. Son olarak fotoğraf kesme, döndürme ve efektlendirme gibi birçok temel fotoğraf düzenleme araçları da YouCam Perfect'in farklı deneyimleriyle kullanılabilir durumda.

YouCam Perfect - Photo Editor ekran görüntüleri YouCam Perfect - Photo Editor ekran görüntüleri YouCam Perfect - Photo Editor ekran görüntüleri YouCam Perfect - Photo Editor ekran görüntüleri YouCam Perfect - Photo Editor ekran görüntüleri
Artıları

Cilt, vücut ve yüz düzenleme araçları,

Gelişmiş ve basit kontroller,

Anlaşılır arayüz tasarımı.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder